Kadın Dizisi Jale Kimdir Gerçek Adı Ece (Özdikici) Bilgileri İnstagramı

Kadın Dizisi Jale Kimdir Gerçek Adı Ece (Özdikici) Bilgileri İnstagramı Hakkında detaylı bilgiler:

Kadın dizisine dahil olan Jale rolü oldukça merak edildi. Kadın jale kimdir diye meraklı soruların ardından sizlere bu konuda bilgiler sunmak için bu sayfayı oluşturdum.. Kadın Dizisine yeni katılan Jale ismindeki oyuncunu gerçek adı bilgileri instagram adresi gibi bilgiler merak konusu oldu. İşte sizler için özenle hazırladığımız haberimiz:

Kadın Dizisinde Jale karakterindeki oyuncunun gerçek adı ve soyadı Ece Özdikici’dir. Başarılı oyuncu daha önce farklı dizilerde rol almıştır. Son dizisi olan Poyraz Karayel dizisinde Songül karakterini başarılı bir şekilde oynamıştır. Bir Aşk Hikayesi dizisi ise onun ilk dizisi olarak kendini göstermeye başladığı bir yapım olmuştur. Peki bu güzel oyuncu kimdir kısa bilgilerine göz atalım:

Ece Özdikici 2 Temmuz 1982 tarihinde İstanbulda doğmuştur. Ece Özdikici eğitimine Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünde devam etmiştir.  Almış olduğu oyunculuk derslerinden sonra cast ajansları tarafından film ve dizilerde yardımcı rollerde oyuncu olarak çalışmaktadır.

Kadın Dizisi Jalenin aktif olarak kullandığı sosyal medya aracı İnstagram sitesidir. Kadın Dizisi Jale rolündeki Ece Özdikici instagram hesabı: https://www.instagram.com/eceozdikici  Kadın Dizisi Jale hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Kadın Dizisi Jale bilgileri instagram adresi kimdir bilgileri gerçek adı konusunda yazacaklarımız şimdilik bu kadar..

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizisi Gönül Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Oya Unustası)
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Jale Kimdir Gerçek Adı Ece (Özdikici) Bilgileri İnstagramı (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2017