Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek?

Kadın dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak kaçıncı bölümde bitecek? Sorusuna cevap vermek için bu konumuzu açmış bulunuyoruz. 2 sezondur Fox TV ekranlarında salı günleri devam eden kadın dizisi oldukça başarılı oyuncu ekibi ve başrollerinde oynayan Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk gibi oldukça başarılı yürüttükleri rolleriyle tüm Türkiye’nin sevdiği isimler olduğu için kadın dizisi iki sezondur salı günleri zirve yarışında birinciliği hiç kimselere bırakmıyor.

Reytingleri çok iyi devam eden kadın dizisinin Ne zaman biteceği kaç bölüm süreceği de oldukça merak ediyor. bizde bu konumuzda Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek sorusuna cevap alabilmek için uzunca yazıp sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle kadın dizisi 54. bölümü ile 19 Mart 2019 Salı günü Fox TV’de ekrana geldi.

Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek?Kadın Dizisi fox tv Kaç Bölüm Sürecek

Tahmini olarak sezon sonuna kadar 65. bölüme ulaşacak olan kadın dizisi sezon sonunda genel duruma bakarak 3. sezon için karar verecek. Ancak hemen şunu belirtelim ki kadın dizisi hemen hemen her salı 13-14 civarında Total reyting aldığı için ve salı günlerinin en önemli dizisi olduğu için gelecek sezonun biletini de şimdiden aldı diyebiliriz. yani kadın dizisi mayıs 2019’da sezon finali yapacak yaz tatilinin ardından eylül 2019 da 3. sezonda yine Fox TV de salı günleri kaldığı yerden devam edecek. Elbette bunu söylemek için biraz erken olabilir ancak kadın dizisinin çok iyi reyting aldığını, salı günleri sürekli birinci olduğunu ve konunun uzadıkça uzayabilecek bir senaryoya sahip olduğunu zaten izleyenler az çok biliyor.

Son Dakika: Kadın Dizisi 3. Sezon Devam Edecek mi

Hal böyle olunca kadın dizisi ile ilgili senaryo sorunu yaşamayan yapımcı dizinin büyük bir hayranlıkla izlendiğini gördükçe özellikle Şirin karakterinin asabi hareketleri kötülüklere çok meyilli olması, ablası bahara olan kin ve nefreti ile herkes bir taraftan kızarken bir taraftan da dizi izlemekten geri kalmıyor. Örneğin ben şu anda Dizi izliyorum ve şirin anne ve babasının bahara zorluk olmasın diye hediye ettikleri bulaşık makinasının yerine evdeki tüm bulaşıkları yığarak anne ve babasına büyük zorluklar çıkarmakta diğer taraftan da Suat ile sevgili rolü ne başarılı bir şekilde yaparak herkese saç baş yoldurtmaktadır.

Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek 100. Bölümde mi BitecekKadın Dizisi Reytingleri çok iyi Kaç Bölüm Sürecek dizi Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Sonuç olarak şunu söylemek gerekir ki kadın dizisinin reytingleri gerçekten de haftalık rakamlarda da oldukça iddialı bir şekilde devam ederken günlük almış olduğu 13 – 14 oranındaki Total reytingler kadın dizisinin daha uzun süre devam edeceğini en açık göstergesi. Aynı zamanda haftalık baktığımızda da perşembe günleri bir zamanlar Çukurova cuma günleri Arka Sokaklar pazartesi günleri Çukur ve çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul ve sen anlat Karadeniz gibi dizilerle mücadele eden ve sürekli ilk 5 içerisinde yer alan dizi uzun vadede hem kanalı hem de yapımcısını memnun etmeye devam ediyor. oyuncularına da oldukça iyi kazandıran kadın dizisinin kesinlikle 3. sezonda da devam edeceğini şimdiden duyurmuş ve müjdelemiş olalım.

Zaten izleyenler görüyordur kadın dizisinin bitmesi için herhangi bir sebeple görünmüyor. Başarılı oyunculuklar sürükleyici hikaye hem kanalı memnun eden reytingler hem de yapımcıya kazandıran reyting sonuçları kadın dizisinin daha uzun süre devam edeceğini 65. bölümde sezon finali yapsa bile gelecek sezonda ortalama 35 bölüm çekerek 100. bölüme ulaşacağını büyük ihtimalle eğer senaryo biter, reytinglerde biraz düşerse kadın dizisinin yüzüncü (100.) bölümde 3. sezonun sonunda final yapacağını belirtebiliriz.

Kadın Dizisi ne zaman bitecek final olacakKadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek 100. Bölümde mi Bitecek?

Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek sorusuna da böylelikle net olmasa da ciddi bir cevap vermiş olduk. Bir kez daha tekrarlayacak olursak, kadın dizisi 3. sezonun sonunda 100. bölüm de bitebilir final yapabilir bakın yine kesin konuşmuyorum. Çünkü kadın dizisi eğer bu başarısını gelecek sezonda da devam ettirirse daha uzun devam edebilir. Dizi sürüp gidebilir ancak doğal akışına bırakılır ve senaryo tükenirse ve dizi reytingleri de aşağı yönlü hareket ederse büyük ihtimalle diziden usanan oyuncular ve izleyiciler dizinin reytinglerinin düşmesine neden olabilir.

Böylelikle 3. sezonun sonuna kadar çekilmiş olan 100 bölüm dizinin final yapması için iyi bir Rakam olarak düşünüyorum. Sizlerde kadın dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek konusundaki fikirlerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Soru: Sizce Kadın 100 bölüm sürer mi siz devam etmesini ister misiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek? (37 Yorum)

 1. Bende bu seton finali final olmaliydi. Guzel bir dizi. 100 volume kadar devam Ederle cok silicon olucagini dudunuyorum. Attica sahnelerde cok uzatiliyor.

 2. Merhaba evet dizi çok güzel ama bıktırmayin lütfen tadında bırakın.tüm dizi oyuncularını seviyorum şirin hariç.saka şaka iyi bir oyuncu ve güzel kiz.hepsine iyi tatiller.dorukcumuda öpüyorum.

 3. Merhaba evet dizi çok güzel ama bıktırmayin lütfen tadında bırakın.tüm dizi oyuncularını seviyorum şirin hariç.saka şaka iyi bir oyuncu ve güzel kiz.hepsine iyi tatiller.dorukcumuda öpüyorum.

 4. Salı günleri zevkle izlediğim bir dizi,fakat bu kadar uzarsa heyecanını kaybeder gibi geliyor bana .Zaman içinde izleyenlerin olayların bir sonuca varmasını ister ve dizi uzadıkça konu sıkıntısı çeker gibi geliyor .Bence sonuçlansın Bahar’la Sarp artık birleşsin ve Mutlu son

 5. 3•yıl çok uZun bu yıl bitmeli. Tadında bırakmak lazım.çok sevdiğim diziden beni soğutmayın lütfen.

 6. Bitiriiiiinnnn yeter tadında bırakın ama yakışır bir final olsun mutlu Arif iyi biri ama yaşananlar sarp’ın suçu değil uzadıkça sıkıyor Maşallah bol reklam izletiyor sunuz Toru topu 1 saat dizi izliyoruz gerisi reklam ve özet

 7. Bitiriiiiinnnn yeter tadında bırakın ama yakışır bir final olsun mutlu Arif iyi biri ama yaşananlar sarp’ın suçu değil uzadıkça sıkıyor Maşallah bol reklam izletiyor sunuz Toru topu 1 saat dizi izliyoruz gerisi reklam ve özet

 8. Artık konu kalmadı tadında kalsın ve final yapsın uzadıkça saçmalıklar başlıyor

 9. bence kadın dizisinin reytıngleri 60 bölüme kadar 9 a iner ve yapımcı fatıh aksoy bu sezon sonu kadın için final kararı alır

 10. Çok be kmğenerek izlediğim bir dizi oyuncular mükemmel devam etmesini isterim ama baharla Sarp kavuşsun

 11. Gereksiz uzatılmasın uzadıkça izlenmez her salı ekrana bağlıyo fakat her geçen salı heyecanı bitiyo gibi bence tadında bırakılmalı

 12. Bu hafta izlemedim.sıktı artık.çok saçma bahar hastayken arif yanındaydı,kocası geldi bahar hanım arif ve arkadaşlarını sildi gibi.arife üzüldüm.

  • Arifin neyine üzülüyorsun, arif baharin neyidir, sadece yardimci olmustur. Tabiki Bahar öldü bildigi kocasini görünce kocasina sahip cikacaktir. Gayet normal degilmidir. Aksini düsünenin aklindan süphe ederim.

   • bence cok yanlış.ne demek sadece yadımcısıdı..yok yah o zaman arif kurtalıcıdı.iyi ozaman işi olanda arif iyi sonrada unutsunlar..

  • ya neyi arif icin uzuldun neyi ne diyosun sen silsin arifi cunku o sarpi seviyo ve onun cocuklari babasini yillarca bekledi ya bence nisan ve doruk babalarini cok seviyo babalari da cocuklari bahar da cocuklarinin mutlulugunu ister sarp bahari cok seviyo her sey nisan ve doruk icic onlar daha cok kucuk daha

Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2018