Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Kadın dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak kaçıncı bölümde bitecek? Sorusuna cevap vermek için bu konumuzu açmış bulunuyoruz. 2 sezondur Fox TV ekranlarında salı günleri devam eden kadın dizisi oldukça başarılı oyuncu ekibi ve başrollerinde oynayan Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk gibi oldukça başarılı yürüttükleri rolleriyle tüm Türkiye’nin sevdiği isimler olduğu için kadın dizisi iki sezondur salı günleri zirve yarışında birinciliği hiç kimselere bırakmıyor.

Reytingleri çok iyi devam eden kadın dizisinin Ne zaman biteceği kaç bölüm süreceği de oldukça merak ediyor. bizde bu konumuzda Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek sorusuna cevap alabilmek için uzunca yazıp sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle kadın dizisi 42. bölümü ile 4 Aralık 2018 Salı günü Fox TV’de ekrana geldi.

Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek?Kadın Dizisi fox tv Kaç Bölüm Sürecek

Tahmini olarak sezon sonuna kadar 65. bölüme ulaşacak olan kadın dizisi sezon sonunda genel duruma bakarak 3. sezon için karar verecek. Ancak hemen şunu belirtelim ki kadın dizisi hemen hemen her salı 13-14 civarında Total reyting aldığı için ve salı günlerinin en önemli dizisi olduğu için gelecek sezonun biletini de şimdiden aldı diyebiliriz. yani kadın dizisi mayıs 2019’da sezon finali yapacak yaz tatilinin ardından eylül 2019 da 3. sezonda yine Fox TV de salı günleri kaldığı yerden devam edecek. Elbette bunu söylemek için biraz erken olabilir ancak kadın dizisinin çok iyi reyting aldığını, salı günleri sürekli birinci olduğunu ve konunun uzadıkça uzayabilecek bir senaryoya sahip olduğunu zaten izleyenler az çok biliyor.

Hal böyle olunca kadın dizisi ile ilgili senaryo sorunu yaşamayan yapımcı dizinin büyük bir hayranlıkla izlendiğini gördükçe özellikle Şirin karakterinin asabi hareketleri kötülüklere çok meyilli olması, ablası bahara olan kin ve nefreti ile herkes bir taraftan kızarken bir taraftan da dizi izlemekten geri kalmıyor. Örneğin ben şu anda Dizi izliyorum ve şirin anne ve babasının bahara zorluk olmasın diye hediye ettikleri bulaşık makinasının yerine evdeki tüm bulaşıkları yığarak anne ve babasına büyük zorluklar çıkarmakta diğer taraftan da Suat ile sevgili rolü ne başarılı bir şekilde yaparak herkese saç baş yoldurtmaktadır.

Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek 100. Bölümde mi BitecekKadın Dizisi Reytingleri çok iyi Kaç Bölüm Sürecek dizi Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Sonuç olarak şunu söylemek gerekir ki kadın dizisinin reytingleri gerçekten de haftalık rakamlarda da oldukça iddialı bir şekilde devam ederken günlük almış olduğu 13 – 14 oranındaki Total reytingler kadın dizisinin daha uzun süre devam edeceğini en açık göstergesi. Aynı zamanda haftalık baktığımızda da perşembe günleri bir zamanlar Çukurova cuma günleri Arka Sokaklar pazartesi günleri Çukur ve çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul ve sen anlat Karadeniz gibi dizilerle mücadele eden ve sürekli ilk 5 içerisinde yer alan dizi uzun vadede hem kanalı hem de yapımcısını memnun etmeye devam ediyor. oyuncularına da oldukça iyi kazandıran kadın dizisinin kesinlikle 3. sezonda da devam edeceğini şimdiden duyurmuş ve müjdelemiş olalım.

Zaten izleyenler görüyordur kadın dizisinin bitmesi için herhangi bir sebeple görünmüyor. Başarılı oyunculuklar sürükleyici hikaye hem kanalı memnun eden reytingler hem de yapımcıya kazandıran reyting sonuçları kadın dizisinin daha uzun süre devam edeceğini 65. bölümde sezon finali yapsa bile gelecek sezonda ortalama 35 bölüm çekerek 100. bölüme ulaşacağını büyük ihtimalle eğer senaryo biter, reytinglerde biraz düşerse kadın dizisinin yüzüncü (100.) bölümde 3. sezonun sonunda final yapacağını belirtebiliriz.

Kadın Dizisi ne zaman bitecek final olacakKadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek 100. Bölümde mi Bitecek?

Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek sorusuna da böylelikle net olmasa da ciddi bir cevap vermiş olduk. Bir kez daha tekrarlayacak olursak, kadın dizisi 3. sezonun sonunda 100. bölüm de bitebilir final yapabilir bakın yine kesin konuşmuyorum. Çünkü kadın dizisi eğer bu başarısını gelecek sezonda da devam ettirirse daha uzun devam edebilir. Dizi sürüp gidebilir ancak doğal akışına bırakılır ve senaryo tükenirse ve dizi reytingleri de aşağı yönlü hareket ederse büyük ihtimalle diziden usanan oyuncular ve izleyiciler dizinin reytinglerinin düşmesine neden olabilir.

Böylelikle 3. sezonun sonuna kadar çekilmiş olan 100 bölüm dizinin final yapması için iyi bir Rakam olarak düşünüyorum. Sizlerde kadın dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek konusundaki fikirlerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Soru: Sizce Kadın 100 bölüm sürer mi siz devam etmesini ister misiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek? (3 Yorum)

  1. Bu hafta izlemedim.sıktı artık.çok saçma bahar hastayken arif yanındaydı,kocası geldi bahar hanım arif ve arkadaşlarını sildi gibi.arife üzüldüm.

    • Arifin neyine üzülüyorsun, arif baharin neyidir, sadece yardimci olmustur. Tabiki Bahar öldü bildigi kocasini görünce kocasina sahip cikacaktir. Gayet normal degilmidir. Aksini düsünenin aklindan süphe ederim.

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2018