Kadın Dizisi Konusu Oyuncuları Bilgileri Fragmanı Özge Özpirinçci

Kadın Dizisi Konusu Oyuncuları Bilgileri Fragmanı Özge Özpirinçci… Kadın dizisi için Beren Saat ile görüşüldüğü söylenmişti. Beren Saatin kabul etmek için senaryoyu beklediği yazılmıştı. Bizde önceki konularımızda Beren Saat ile görüşüldüğünü paylaşmıştık. Ancak Beren Saatin kabul etmemesi üzerine teklif Özge Özpirinçci’ye götürüldü ve onay alındı.

Yeni sezonda Fox tv de yayınlanacağı kararlaştırılan Kadın dizisi oyuncu arayışları devam ediliyor. Başrol oyuncusuna karar verildi. Kadın dizisinin yapımcılığını Med Yapım üstlenirken dizi uyarlama olarak ekranlara gelecek. Japon Woman dizisinden uyarlama olacak.

Woman dizisinden dilimize uyarlamayı romancı Hande Altaylı yapacak. Kadın dizisinin erkek başrolü henüz netleşmedi. Görüşmeler devam ediyor. Kadın dizisinin başrol oyuncusu olan Özge Özpirinçci kimdir? Bilgilerini hatırlayalım.

 

1986 İstanbul doğumludur. Özge Özpirinçci rol aldığı dizi ve filmler; 2007 Cesaretin Var Mı Aşka, 2008 Kavak Yelleri, 2009 Melekler Korusun, 2010 Deli Saraylı, 2010 Veda, 2011 Anadolu Kartalları, 2011 Al Yazmalım, 2012 Ağır Roman Yeni Dünya, 2013 Tatar Ramazan, 2014 Aramızda Kalsın, 2015 Aşk Yeniden..

Özge Özpirinçci rolünü her zaman layıkıyla yerine getiren biridir. Bu dizide de çok başarılı olacaktır eminiz. Rol arkadaşı kim olmalıdır sizce? Kadın dizisi Özge Özpirinçci hakkında ve rol arkadaşı hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.