Kadın Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak Tarihi Ne?

Kadın Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak Tarihi Ne? Dizilerin sezon finali yaklaştıkça Kadın dizisi ne zaman bitecek merak konusu oldu. Bizlerde bu sorunun cevabı netleştiği için sizlerle paylaşmak istedik. Kadın dizisi Fox tv ekranlarında salı akşamları yayınlanıyor. Kadın da sezon finali tarihi kesinleşti.

Kadın dizisi sezon finali merak konusu oldu. Son bölümlerde Sarp artık çocuklarının ve eşinin nasıl öldüğünü merak ediyor ve bunun peşine düşüyor. Ancak Sarp’ın gerçekleri öğrenmesini istemeyen kayınbabası ve eşi ona oyun kuruyorlar. Şirin yalan söyleyerek evlerinde çıkan yangında öldüklerini söylüyor. Sarp bu haberden sonra Bahar ve çocuklarını aramayı bırakacak mı? Yoksa önüne başka bilgiler gelecek  ve bu işin peşini bırakmayacak mı?

Şirin’in başı dertte. Sarp’ın gerçekleri öğrenmesini istemeyen eşi ve babası gerçklerin ortaya çıkmaması için Şirin’in ağzını şimdilik kapattılar. Şirin’in peşini bırakacaklar mı? Şirin eski rahat günlerine kavuşacak mı yine Bahar’ı hayatı zindan edecek mi? Artık işler tersine dönmeye başladı Şirin’in de acı çekmesi pişman olması gereken yerler izleyeceğiz.

Kadın dizisi sezon finali yaklaştıkça nasıl bir sezon finali yapacak soruları akıllara geliyor. Bize sorarsanız eğer sezon finalinde Bahar ve Sarp karşılaşacaktır. Devamı yeni sezona kalır ki biz yaz boyunca ne olacak diye meraktan çatlayalım… Siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Kadın dizisi sezon finali tarihi netleşti. Fox tv de yayınlanan ve beğenilen Kadın dizisi 33. bölüm ile 12 Haziran’da sezon finali yapacaktır. Yeni sezonu da eylül başında olacaktır muhtemelen. Kadın dizisi yeni sezon tüyolarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak Tarihi Ne? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2018