Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt Manzaralı Ev Neresi?

Fox tv ekranlarında Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt Manzaralı Ev Neresi diye merak edenler için yeni dizi ”Kadın” hakkında detayları ve dizi setinin nerede kurulduğunu çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Kadın dizisi nerede çekileceği 24 ekim salı günü yayınlanan ilk bölümü ile belli oldu.

Kadın dizisinin başrollerinde Özge Özprinçi ve Caner Cindoruk gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Bu oyuncuların birbiri ile uyumlu olmasıyla oldukça güzel bir ikili olacakları ve diziyi uzun süre götürecekleri söyleniyor. Uyarlama bir dizi olan ve orijinali  Woman’dan uyarlanmış olan Fox Tv’de ekrana gelecek olan yeni dizi Kadın dizisinin nerede çekildiğini hemen yazalım. Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirecek.

Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna İstanbul Ortaköy/Ortabayır Sokak diye yazalım yeniden. Elbette tek bir sokakta veya evde geçmiyor hikaye. Farklı alanlar ve mekanlar tercih edilmekte. Ünlü senarist Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin büyük bir kısmının çekimlerini İstanbul’da yapıyor. Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna cevap Ortaköy Ortabayır Sokakta. İşte haritadan yerini sizlere işaretledik..

Kadın dizisinin çekildiği yer İstanbulda Beşiktaş semtinde çekimlerine başlanan Kadın dizisinin hikayesi ve konuları genel olarak Ortaköy/Ortabayır Sokak‘ta geçiyor. Woman uyarlaması olan Fox’un iddialı dizisinde kocasını kaybettikten sonra iki çocuğu ile beraber hayatta kalma savaşını veren bir annenin hikayesi işlenecek.

Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt dizideki Manzaralı Ev Neresi? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle Kadın dizisinin nerede çekildiğine yorumlarınızı yazınız. Özge Özpirinçci’nin başrolünü paylaşacağı yeni dizi ”Kadın” ilk bölümü ile 24 Ekim Salı günü Fox Tv’de sizlerle buluşacak. İşte son fragmanı sizlere sunuyoruz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt Manzaralı Ev Neresi? (5 Yorum)

  1. Harika bir dizi bir kadinin mucadelsi bu kadar guzel yansitilir ekrana tebrik ediorum ozge hanm hayranim size soluksuz izliorum

  2. ela dizidir VE FINAL OLMASIN
    1. KALP ATISI
    2.YENI GELIN
    3.BIZIM HIKAYE VE KADIN
    4.UFAK TEFEK CINAYETLER

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017