Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt Manzaralı Ev Neresi?

Merak ettiğiniz Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt Manzaralı Ev Neresi? konusu hakkında dizihaberi.tv sitemizde sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Fox tv ekranlarında Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt Manzaralı Ev Neresi diye merak edenler için yeni dizi ”Kadın” hakkında detayları ve dizi setinin nerede kurulduğunu çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Kadın dizisi nerede çekileceği 24 ekim salı günü yayınlanan ilk bölümü ile belli oldu.

Kadın dizisinin başrollerinde Özge Özprinçi ve Caner Cindoruk gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Bu oyuncuların birbiri ile uyumlu olmasıyla oldukça güzel bir ikili olacakları ve diziyi uzun süre götürecekleri söyleniyor. Uyarlama bir dizi olan ve orijinali  Woman’dan uyarlanmış olan Fox Tv’de ekrana gelecek olan yeni dizi Kadın dizisinin nerede çekildiğini hemen yazalım. Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirecek.

Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna İstanbul Ortaköy/Ortabayır Sokak diye yazalım yeniden. Elbette tek bir sokakta veya evde geçmiyor hikaye. Farklı alanlar ve mekanlar tercih edilmekte. Ünlü senarist Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin büyük bir kısmının çekimlerini İstanbul’da yapıyor. Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna cevap Ortaköy Ortabayır Sokakta. İşte haritadan yerini sizlere işaretledik..

Kadın dizisinin çekildiği yer İstanbulda Beşiktaş semtinde çekimlerine başlanan Kadın dizisinin hikayesi ve konuları genel olarak Ortaköy/Ortabayır Sokak‘ta geçiyor. Woman uyarlaması olan Fox’un iddialı dizisinde kocasını kaybettikten sonra iki çocuğu ile beraber hayatta kalma savaşını veren bir annenin hikayesi işlenecek.

Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt dizideki Manzaralı Ev Neresi? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle Kadın dizisinin nerede çekildiğine yorumlarınızı yazınız. Özge Özpirinçci’nin başrolünü paylaşacağı yeni dizi ”Kadın” ilk bölümü ile 24 Ekim Salı günü Fox Tv’de sizlerle buluşacak. İşte son fragmanı sizlere sunuyoruz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt Manzaralı Ev Neresi? (16 Yorum)

 1. Beğeniyle izliyoruz baharın çocuklarıyla yaşadığı semt çok acayip ama çok gerçekçi çekilmiş bir dizi teşekkürler

 2. Severek izliyoruz hatta dekrarini bile iki kez izliyorum emeginize sağlık

 3. Ben böyle güzel ve sürükleyici dizi pek hatırlamıyorum senaryosu çok farklı salı gününü iple çekiyorum oyuncuların hepsi birer harikainsallah bu heyecan da devam eder sete gidip onlarla tanışmaya çok isterim

 4. Hangi günler çekiliyor.Ben de çok merak ediyor um.Görmek istiyorum.Bilgisi olan var mı?Ayrıca Bahar’ın evi nerede bilgisi olan var mı?

 5. Hangi günler çekiliyor.Çok merak ediyor ve görmek istiyorum.Bilgisi olan varsa yazabilir mi?Bir de Bahar’ın annesinin evi nerede acaba?

 6. Diziyi severek takip ediyorum enson çekilirken emirgan resitpaşada gördüm lakin kedim öğün kayboldu sizin çekim arabalarınıza binmiş olabilirmi size başka nasıl ulaşırım bilemedin çekim ekip dikkatine

 7. Harika bir dizi bir kadinin mucadelsi bu kadar guzel yansitilir ekrana tebrik ediorum ozge hanm hayranim size soluksuz izliorum

 8. ela dizidir VE FINAL OLMASIN
  1. KALP ATISI
  2.YENI GELIN
  3.BIZIM HIKAYE VE KADIN
  4.UFAK TEFEK CINAYETLER

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017