Kadın dizisi Nezir kimdir? Sarp ile ilgisi ne?

Kadın dizisi Nezir kimdir? Sarp ile ilgisi ne? Nezir oğlunun ölümünden Sarğpısorumlu tutmakta ve her gece Sarpı öldrme hayali ile gözüne uyku girmemektedir. Ancak Sarp konusunda yanıldığının farkında değildir. Çünkü Nezirin oğlunu öldüren Sarp değildir. Bu amaçla Sarpın kafasına silahı dayayan ve onu vurmak isteyen Nezir Sarpı öldürmemiş ve şölen havasında onu vurup öldüreceğini bir gösteri yapıp Sarpı vuracağını söylemiştir. Nezir gerçekten Sarpı öldürecek mi?

28 Mayıs salı yayınlanan kadın dizisinde Nezir ismi geçince çok merak edildi. Şirin gerçekleri söylemek için Pırılın ailesinin evine gider. Bu sırada Pırıl yurt dışından çıkıp geliyor ve babasına Sarpın annesi Jülidenin ne kadar kötü biri olduğunu söylüyor..

Pırılın babası ise olayları bildiğini söylüyor ve durdurmaya çalıştığını söylüyor. Pırıl babasına bu olayları engellemek için daha ne bekliyorsun Nezirin Ölmesini mi bekliyorsun diye tepki gösteriyor, babası da ona sende baharın ölmesini mi bekliyorsun diyerek cevap veriyor.

Kadın 2. Sezon Diziye Giren Oyuncu Hakan Karahan (Nezir)

Hakan Karahan, 1960 yılında İstanbul’da doğmuş üniversiteyi University of Miami İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. 2006 yılında Sağır Oda dizisi ilk oyunculuğu oldu. Daha sonra Kaçak dizisi ve Zeytin Tepesi dizilerinde rol almıştır. Atv’de yayınlanan Eşkiya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özer karakteriyle herkesin tanıdığı bir isim oldu. Yönetmenlik, yapımcılık ve oyunculuk yapan Hakan Karahan’ın ayrıca 9 tane de kitabı vardır. Candan Erçetin ile evli iken bir süre önce ayrılmışlardır. Hakan Karahan Kadın dizisinde Nezir Rolüne hayat verecek. Yeni Sezon Kadın dizisine katılan tüm oyuncular için Tıklayın..

Kadın dizisi Nezir kimdir gerçek adı resimleri

Kadın dizisinde ilk defa geçen Nezir ismi kimdir olayların açığa çıkması için Pırıl ve babası neden Nezirin ölmesini bekliyor dersiniz? Nezir Kadın dizisine ne zaman gelecek ne zaman dahil olacak bu bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız buradan ancak anlaşılan şu ki:

Nezir hem Pırılın hemde Sarpın korktuğu biri olduğuna göre Sarpın denizden kurtulmasında etkili olan birisi olabilir. Ayrıca Nezir Pırıl ile ilgili olarak Pırıla tutukulu bir aşık da olabilir. Çünkü Sarp Bahar ölünce kurtuluruz diyen Pırılın babası aynı zamanda Nezir ölürse de sen kurtulursun diyor. Yani Pırıl ile ilgili birisi veya Sarpın geçmişini bilen birisi olması kuvvetle muhtemeldir..Nezir kimdir kadın dizisi oyuncu

 

Diğer bir ihtimalde Sarp’ın babası olma ihtimali. Onu sürekli uzaktan takip edip kaza günü kurtaran kişi. Sarp’ın ve Pırıl’ın bu zenginliğin sebebi olabilir.


Kadın dizisi Nezir kimdir? Sarp ile ilgisi ne? Pırıl neden Nezirin ölmesini istiyor sorularına sizlerde yorum yazarak katılabilirsiniz. Bilginiz veya tahminleriniz varsa lütfen bize yazın. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın dizisi Nezir kimdir? Sarp ile ilgisi ne? (1 Yorum)

  1. İnşaAiiah Evver dede ye araba ile ezip kaçmazlar şu an izliyorum ve sonuş facıa gibi…. Ve nasıl dram….

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2018