Kadın Dizisi Pırıl Kimdir? Sarp Ölmedi Pırıl İle Birlikte Yaşıyor Evlendi mi?

Kadın dizisindeki en merak edilen konulardan birisi Sarp’a ne olduğu idi. Son fragmanda gördük ki Sarp ölmemiş yaşıyor. Hatta Alp adını almış bile. Şimdiye kadar baharın çektiklerine mi yanalım yoksa Şirinin oyunlarına mı hepsini bir tarafa bırakalım Sarp ile Pırıl‘ın aynı evde sefa sürmesine mi? İşte Pırıl bu hafta dizimize yeni oyuncu olarak dahil olan Ahu Yağtu isimli oyuncumuz..

Ahu Yağtu adını ilk olarak çoğumuz ünlü komedyen Cem Yılmaz ile duymuştur. Ahu Yağtu Cem yılmaz ile uzun süre birlikte oldu ancak kısa süre evli kaldı çocukları da oldu ancak sonra boşandılar. Ahu Yağtu 1978 tarihinde İzmir ilimizde doğmuştur. Ancak İzmir’in meşhur güzelliğini üstünde taşımaya devam etmektedir 40 yaşında bile.

Kadın Dizisi Pırıl Kimdir? Pırıl rolünü oynayan oyuncumuz Ahu YAğtu dur. Gerçek adı bilgileri nedir, Ahu YAğtu olmakla birlikte eski bir manken sonralarının ise dizi oyuncusudur. Sarp ile pırıl sevgili mi karı koca mı diye merak ediliyor, Kadın dizisinde öldü sanılan Sarpın zengin sevgilisi rolündedir. Sarp Alp adını alıp zenginlik içinde yaşamaktadır Pırıl ile.

Sarp denize düştükten sonra büyük ihtimalle kafasını bir yerlere vurdu ve geçmişe dair her şeyi unuttu, onun yakışıklı olmasından faydalanan Pırıl da Sarp ile sevgili oldu, artık nasıl tanıştılar nasıl sevgili oldular zamanla göreceğiz bunları. Kadın dizisi Pırıl rolü karakteri Ahu Yağtu oldu. Sarp İle Pırıl birlikte mi sevgili mi şimdilik bilemedik ama evli olmadıkları anlaşılıyor. Peki Pırıl hakkında nasıl bilgiler var Kadın Pırıl rolü Kimdir?

Ahu Yağtu 1 Temmuz 1978 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Çocukluğu İzmirin Karşıyaka ilçesinde geçmiştir. Anne babası o küçükken ayrılmıştır. Ahu Yağtu daha küçük yaşlarda 14 yaşında model olmaya karar vermiştir, İzmir’den İstanbul’a taşınmış ve çeşitli ajanslara bağlı olarak mankenlik yapmıştır. Cem Yılmazla evlenmesi herkesçe tanınmasına neden olmuştur. Arif ve 216 son filmi olmuştur. Kadın dizisinde de Pırıl karakterine hayat verecektir.

Kadın Dizisi Pırıl Resimleri: Kadın Dizisi Pırıl rolü Ahu Yağtu İnstagram Adresi:  https://www.instagram.com/ahuyagtu  Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.