Kadın Dizisi Sarp Doruk ve Nisanın Kavuşma Anı Video (Sarp ve Bahar Kavuştu)

Kadın Dizisi Sarp Doruk ve Nisanın Kavuşma Sarılma Sahnesi Video…Kadın Dizisi Sarp Doruk ve Nisanın Kavuşma Sahnesi Video (Sarp ve Bahar Kavuştu)…  Kadın dizisi yeni sezonu salı akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başarılı dizi yeni bölümü ile seyircisini ekrana kilitlemeye geliyor.

Medyapım ve MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Şerif Erol’un yer aldığı dizinin yeni bölümünde Sarp, karısı ve çocuklarının yaşadıklarını öğreniyor ve Nisan ile Doruk babalarına kavuşuyor.

Kadın dizisi yeni bölümünde Sarp evlatlarına kavuşuyor. Sarp artık Bahar’ın ve çocuklarının yaşadığından iyice şüphelenmişti ve gidip mezarlarını bile kazdı. Orada gördüğü manzara onu şok etmişti. Mezarlıkta gömülü olan kişi kendi annesiydi. Bu yüzden de Sarp Bahar’la çocuklarının yaşadığını düşünerek Enver Dedenin evine gitti. Ona yalvararak onlar yaşıyor mu diye sordu. Enver Dede daha fazla dayanamadı ve yaşadıklarını söyledi.

Bunu duyar duymaz hastaneye koştu. Hatice’nin elinden tutmuş olan Nisan ve Doruk’u gördü. Zaten Nisan ve Doruk babalarının yaşadıklarını inanıyor. Bu yüzden karşılarında babasını görünce hemen koştular ve babasına sarıldılar. Yıllardır öldüğünü zannettiği çocuklarını karşısında görünce gözyaşlarını tutamadı Sarp. Sarp Bahar’ın yanında olacak mı?

Bahar ise hastalığının son demlerinde! Bahar’ın kurtulmasına kim sebep olacak? Bahar’ın hastalığı daha kötüye mi gidecek? Bahar Sarp’ın kendisini Şirin’le aldattığını düşünmekte ve bu düşüncesini Sarpa soracak mı? Tüm gerçekleri anlatacak ve Bahar’la tekrar bir aile olacaklar var mı?

Kadın dizisi yeni bölümünde reyting rekoru kıracağını tahmin ediyorum. Çünkü Kadın dizisinin ilk bölümünden beri beklenen sahne gerçek olacak. Kadın dizisi başladığından beri Sarp’ın ortaya çıkmasını bekledik, Sarp ortaya çıktı. Bahar’la kavuşmasını bekledik ve artık kavuşmak üzereler. Sarp ve Bahar kavuşacak derken Bahar’ı gerçekten seven Arif ne yapacak? Arif Bahar’ı hasta haliyle de sevdi ve yanında oldu. Bazı seyircilerimiz eminiz ki Bahar’ın Arif’le olmasını istiyordu. Seyirci ikiye bölünecektir muhtemelen. Bahar Sarp ve Bahar Arif olsun isteyenler olarak. Siz hangi taraftansınız? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. 

Kadın dizisinde seyircinin heyecanla beklediği kavuşmanın fragmanı Youtube’da 24 saat olmadan 1 milyondan fazla izlenerek trend listesinde 1 numaraya yükseldi. Kadın, yeni bölümüyle Salı 20.00’de FOX’ta!

Kadın Dizisi Sarp Doruk ve Nisanın Kavuşma Anı Video (Sarp ve Bahar Kavuştu) Dorukun rüyası:

Kadın dizisi yeni bölümünde gerçekleşen Sarp Nisan ve Doruk kavuşma sahnesini sizlerle paylaşıyoruz yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Sarp Doruk ve Nisanın Kavuşma Anı Video (Sarp ve Bahar Kavuştu) (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2018