Kadın Dizisi Sarp Geri Döndü Mü Denizden Nasıl Kurtuldu?

Kadın Dizisi Sarp Geri Döndü Mü, Kadın dizisi yeni bölümünde Sarp okulda çocuklarının yanına mı gitti? Kadın dizisi yeni bölümünde Bahar okula gidiyor ve öğretmeni Bahar’a çocukların babası öldü değil mi diyor? Bahar da evet yaklaşık 4 yıl önce diyor.

Ancak çocukların içeri de babam diye tanıttığı biri var diyor öğretmenleri de. Yani Sarp okulda mı? Bahar merakla içeri giriyor ve şaşkınlıkla bakıyor. Gerçekten Sarp okulda mı ? Bu zamana kadar dizi de Sarp’ın sadece denize düştüğünü duyduk.

Sarp’ın cenazesini ya da mezarını görmedik. Yani Sarp şimdi çıkıp geldiyse ki umarım gelmiştir. Dizi de artık Bahar’ın da yüzü gülsün istiyoruz. Dizi de her şey yeni yeni cevabını buluyor. Şirin’in sırları Sarp’ın ölümüne sebep olmasını henüz kimse bilmiyor.

Annesi Hatice sanki Sarp’ı tacizci olarak biliyor çünkü Şirin ona öyle anlattı. Babası gerçekleri öğrenekken yine defteri bulamadı! Geçen bölüm defteri bulsa her şey ortaya çıkacaktı.  Ama olmadı malesef! Kadın dizisi yeni bölümünde Sarp nasıl kurtuldu deniz’den. Diziye gerçekten geri döndü mü?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017