Kadın Dizisi Sarp Hala Yaşıyor, Karısı Bahar ve İki Çocuğunu Bırakıp Neden Gitti?

Salı akşamları merakla izlenen Kadın Dizisinde Sarp Hala Yaşıyor mu öldü mü merak ediliyordu. Son fragmanla gördük ki Sarp yaşıyor ve başka bir kadınla gününü gün ediyor. Peki neler oldu da Sarp Karısını Terk etti? Karısı ve İki Çocuğunu Bırakıp Neden Gitti Sarp? bu soruları merak edenlerin çok olduğunu tahmin ediyorum.

Kadın Dizisi Pırıl Kimdir?

Kadın Dizisi Sarp Hala Yaşıyor mu, Sarp Karısı ve İki Çocuğunu Bırakıp Neden Gitti?

Oldukça heyecan dolu bir senaryosu olan ve gittikçe merak edilen bir hal alan Kadın dizisinde Bahar ve Sarpın başına neler geldiği gün gün ortaya çıkıyor. Kadın Dizisi Sarp Hala Yaşıyor mu sorusu cevap buldu ve Sarpın yaşadığı kesinleşti. Peki  ne oldu da Sarp Karısı Baharı ve İki Çocuğunu Bırakıp Gitti? Neden böyle bişey yapmış olabilir? Şimdiye kadar hep öldü biliyorduk ama ölmemiş Sarp, acaba neler oldu?

Şirin ile ilgili her geçen gün yeni bir bilgi öğrenen Bahar bu kez annesi ile karşı karşıya kalır. Şirinin evden çekip gitmesi Baharı suçlamasına neden olur ve Annesinin söylediklerine çok üzülür Bahar. Bu sırada Sarp başka bir kadınla görünür dizide. Peki nasıl oldu da Sarp göründü ve hala yaşıyor? Kazada ölmedi mi? hemen cevaplayalım.

Sarp Kazadan sonra kafasına sert bir şekilde çarpan taş ile aynı zamanda hafızasını da kaybetmiştir. Uzun süre hafızası yerine gelmeyen geldiğinde ise geçmişi unutan Sarp farklı bir hayat kurmuştur. Ahu Yağtu diziye yeni giren karakter. Oldukça zengin ve lüx içinde yaşayan Sarp Ahu Yağtu ile havuzlu villada görüntülendi en son fragmanda. Sarpın hikayesi böyle detayları bölümler ilerledikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz…

Kadın Dizisi Pırıl Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Sarp Hala Yaşıyor, Karısı Bahar ve İki Çocuğunu Bırakıp Neden Gitti? (2 Yorum)

  1. O zaman o yanındaki bayan kim maşallah taş gibi hatun ama unutmasın ki karısı ve çocukları var sarp lütfen geri bahara gel hafızam yerine gelsin baharı siri nin elinden al ben seni baharı istiyorum şirin den nefret ediyorum yaaa diziden çıksın bahar sarp aşkı istiyorum sadece ben değil herkes bunu istiyor lütfen sarp o kız sana göre değil sen bahara aşık sın uğruna ölürüm dediğin evlendigin bahara geri dön me ni istiyoruz hepimiz bizi kırma baharında

Eklenme Tarihi: 3 Şubat 2018