Kadın Dizisi Sarp Mezarda Ne Gördü Neyden Koktu? 16 Ekim Salı

Kadın Dizisi Sarp Mezarda Ne Gördü Neyden Koktu? 16 Ekim Salı günü herkesin merak içinde izlediği yeni bölümde Sarp artık gerçekleri görmek için eşinin ve çocuklarının bulunduğu mezarı açıp gerçeklerle yüzleşmek istedi ve gecenin karanlığında mezarı kazmaya başladı. Hayli kazı yaptıktan sonra bir siyah poşet çıktı. Poşetten çıkan Sarpın annesiydi.

Kadın Dizisinde 16 ekim salı günü yayınlanan bölümde Sarp Mezarda Ne Gördü Neyden Koktu?

Kadın Dizisi Sarp Mezarda Ne Gördü Neyden Koktu 16 Ekim Salı

Sarp poşeti yırttı ve eşini göreceğini sandı ama o da neydi? Kadın Dizisi Sarp Mezarda Ne Gördü kim var mezarda eşi Bahar yaşadığına göre mezarda poşetin içinde ne var? Bu soruyu herkes gibi bizde çok merak ettik ve diziyi takip edenlere kısa tüyolar vermek istedik. Kadın Dizisi Sarpın kazdığı mezardan annesi çıktı. Demekki Pırılın babası Sarpın annesini öldürüp oraya gömmüş..

Kadın Dizisi Sarp Mezarda Ne Gördü kim var mezarda?

Kadın Dizisi Sarp Mezarda Ne Gördü kim var mezarda

Kadın Dizisinin son bölümünde Sarp Mezarda elbette eşi Baharı değil farklı bir yüz görecek. Zaten bu yüzden irkildi korktu. Çünkü mezarda annesi vardı ve onun öldürüldüğünü anladı. Kendine gelip gerçeklerle yüzleştiğinde tüm bu oyunların farkına varacak ve kendisinin bu yalana inandırılmak için tezgahlanmış bir oyunun içinde olduğunu anlayacak. Elbette kayın pederinin bu oyunu tezgahlayan bir numara olduğunu da sonraki bölümde anlayacak.

Çünkü çocuklarına bir adım daha yaklaşan ve onların varlığından yavaş yavaş emin olmaya başlayan Sarp bu zamana kadar mezar yalanlarıyla kendisinin kandırıldığını öğrendiğinde geçip giden zamana ve evlatlarından uzak tutuluşuna büyük bir pişmanlıkla baksa da artık hiç affetmeyeceği insanlar olacak hayatında..

Kadın Dizisi Sarp Mezarda Ne Gördü kim var mezarda ve Kadın Dizisi Sarp Mezarda Ne Gördü Neyden Koktu? 16 Ekim Salı günü neler oldu neler yaşandı sorularına ilerleyen bölümlerde yazmaya devam edeceğiz ve yeni fragman çıktıkça sizlere detayları buradan yazmaya devam edeceğiz. Bu konu hakkında sizlerinde bildikleri ve görüşleri varsa lütfen aşağı yazınız..

Kadın Dizisi Sarpın gördüğü kişi annesidir. Pırıl ve babası Sarpın tüm umutlarını kırması için annesini öldürüp cesedini buraya gömmüşler ve ona da baharın mezar taşını yaptırıp Sarpı kandırmışlardır.. Hani derler ya, gerçeklerin bir gün ortaya çıkması gibi kötü bir tarafı vardır diye..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2018