Kadın Dizisi Sarp Nasıl Neden Öldü Birisi Mi Öldürdü?

Kadın Dizisi Sarp’ı Kim Neden Öldürdü Hatice Mi Öldürdü… Kadın dizisinde Bahar ve Sarp’ı aşkı sonucu iki dünya tatlısı çocuk dünyaya geliyor ancak sonrasında Sarp hayatını kaybediyor. Sarp gidiyor ama geri de kalan Bahar ve çocukları çok zor günler geçiriyor.

Kaymakam yardım vermek için Baharı arar bu sayede Bahar’ın annesiyle görüşmesi sağlanır. Bahar’ın üvey babası yardım ederiz biz diyerek kaymakam yardımını da engellemiş olur ama Bahar annesinin ona yardımını kabul etmez. Baharın annesi Hatice onu 8 yaşında terkedip gider. Sonrasında hayatta yapayalnız kalan Bahar’ın karşısına hayatının aşkı Sarp çıkar.

Çocukları ile hayat mücadelesi vermeye çalışan Bahar maddi manevi yönden yalnızdır. Annesini affetmeyen Bahar bir de kocasının katili olduğunu öğrenince daha da düşman olur. Sarp aslında bir vapur kazasında hayatını kaybetmiştir. İlk bölümde Baharın üvey babasıyla konuşurken deveci armutlarını annesinin ona verdiğini öğrendi. Çünkü Sarp vapurdan düşmesine sebep olan o armutlardı. Sarp vapurda bir kavgada armutları yere düşürdü. O armutları toplamaya çalışırken de vapurdan düştü.

 

Kadın Dizisi Sarpı kim neden öldürdü konusunda sizlerinde yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Sarp Nasıl Neden Öldü Birisi Mi Öldürdü? (15 Yorum)

  1. Şarkı istiyoruz çünki içimiz dayanıyor o çullandılar yaşantısı na baharın yalnız mücadelesine

  2. Sarp bence olmedi. Cunku bir konusma sirasinda denize dustu ama bulunamadi deniyor. E baska erkek basrol oyuncusuda koymadiklarina gore sarp yasiyor

  3. Ama olmazki saçmalık bu mutlu mahalle mutlu evler sağlıklı nesiller şen mahalle olsun o ne ta fuhuş tehdid pislik bir ortam

Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2017