Kadın dizisi Sarp ve Baharın buluşma kavuşma sahnesi videosu

Kadın dizisi Sarp ve Baharın buluşma kavuşma sahnesi videosu… Kadın dizisinde seyirci muradına eriyor. 40 bölümdür beklenen kavuşma sahnesi bu bölümde gerçek oluyor. Kadın dizisinde seyirci de Bahar’la ağladı Bahar’la güldü. Nisan ve Doruk’un baba özlemi hepimizi ağlattı. Bahar’ın hastanedeki mücadelesi hepimizi duygulandırırken Şirin’in şeytani planları karşısında hepimiz hem şaşırdık bu kadarda olmaz dedik. Hem de öfke kustuk Şirin’e.

Kadın dizisi Sarp ve Baharın buluşma kavuşma sahnesi 41. bölüm 27 kasım salı günü işte o anlar:

Bu zamanlar geldi gitti eminiz ki daha da öfkeleneceğimiz üzülüp sevineceğimiz yerler olacaktır. Ama bu bölüm başka! Sarp tüm engellere olumsuzluklara rağmen dayanamıyor. Bahar’ı görmek için evine gidiyor. Bahar hastaneden gelmiş ve kendini yeni yeni toplarken karşısında Sarp’ı görünce neler olacak?

Kadın dizisi 40. bölümde Sarp Bahar’ın ve çocuklarının yaşadığı mahalleye gidiyor. Mahalleyi görünce bile şaşırıyor. Böyle bir yerde yaşadıkları için. Sonra apartmana çıkıyor. Bahar’ın kapısını çalıyor. Bahar çalan kapıyı koşarak açıyor. Karşısında yıllardır görmediği öldüğünü zannettiği eşi duruyor. Bahar ne tepki vereceğini bilemezken Sarp ağlıyor ve sadece Bahar diyebiliyor.

Kadın dizisi 40. bölümünde yaşanan bu kavuşma anı sonrasında neler olacak merak konusu. Çocuklarının ve kendinden başka herkesin Sarp’ın yaşadığını bilmesine Bahar ne tepki verecek? Şirin ile ilişkisi olduğunu zannettiği Sarp’a Bahar’ın tepkisi ne olacak? Sarp Bahar’ı gördüğünde ne yapacak? Bu soruların hepsinin cevabını Kadın dizisi 40. bölümde alacağız. Kadın dizisi 40. bölümde bizlerde sizlere bu özel anları anlatıp resim ve videolarla destekleyeceğiz.

Siz Kadın dizisi yeni bölümünde yaşanacak bu özel kavuşma sahnesi için siz ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu yazınız.

Kadın dizisi Sarp ve Baharın buluşma kavuşma sahnesini nasıl buldunuz? Yorumlayın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın dizisi Sarp ve Baharın buluşma kavuşma sahnesi videosu (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2018