Kadın dizisi Selda Bağcan Dostum Dostum Güzel Dostum Şarkısı Yeliz Öldü

Kadın dizisi Selda Bağcan Dostum Dostum Güzel Dostum Şarkısı Yeliz Öldü.. Kadın dizisi son bölümde bir yandan Bahar’ın arkada bıraktıkları için üzülürken Bahar ve Sarp’ın kavuşmasına seviniyoruz. Kadın dizisi 47. bölümde Nezir’in adamları tarafından vurulan Yeliz’in cenaze töreni yapıldı. Cenazede herkes oradaydı. Bir tek Bahar yoktu çünkü onun haberi yok.

Bahar Sarp’ın karsını görünce tepki göstermiştir. Sarp onu ikna etmeye çalışır. Bahar Sarp’a bir tokat atar. Sarp’ın karısı ile Bahar sözlü tartışmaya girmiştir. Bahar “sen bizim burada olduğumuzu biliyordun ”der ve Sarp’ın karısı şok olur. Kadın dizisi 2.fragmanıda yayınlandı.

Yelizin cenazesinde çalan şarkı dostum güzel dostum

Yeni bölüm fragmanında Sarp karısının gelişi ile iki kadın arasında kalmıştır. Çocuklar babasından ayrılmak istemezken Sarp zor bir durumda kalmıştır. Bahar telefonda Arife ulaşmıştır. Ve kendilerinin iyi olduğunu aktardı. Ve o adamlar size bir şey yaptı mı? Diye sorar Arif ise cevapsız bırakır bu soruyu. Ve Bahar bir şeylerden şüphelenir.

Bahar onlardan habersiz çocuklarının mutluluğu ile mutlu olmaktadır. Kadın dizisinde Yeliz’in cenazesi yapılırken Selda Bağcan’ın Dostum şarkısı çalıyor. Dostum şarkısı sözlerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Öyle bir yerdeyim ki
Ne karanfil ne kurbağa
Öyle bir yerdeyim ki
Bir yanim mavi yosun dalgalanır sularda

Dostum dostum güzel dostum
Bu ne beter çizgidir bu

Bu ne çıldırtan denge
Yaprak döker bir yanımız
Bir yanımız bahar bahçe

Öyle bir yerdeyim ki
Bir yanım çığlık çığlığa
Öyle bir yerdeyim ki
Anam gider Allah Allah kızım düşmüş sokağa
Anam gider Allah Allah dölüm düşmüş sokağa

Kadın dizisi Selda Bağcan Dostum Dostum Güzel Dostum Şarkısı Yeliz Öldü cenazesinde çalan şarkı oldukça duygusaldı. 29 Ocak salı günü ekrana gelen Kadın dizisinin 47. bölüm sonunda Yelizin cenazesinde çalan şarkı Selda Bağcan Dostum Dostum Güzel Dostum Şarkısı sözleri ile sitemizde sizlere sunuldu. Sizlerde lütfen yorumlarınızı aşağıya yazınız…Yeliz Öldü diziden çıktı sizce doğru mu? Devam etmesini ister miydiniz?

Selda bağcan dostum dostum güzel dostum (kadın dizisi)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın dizisi Selda Bağcan Dostum Dostum Güzel Dostum Şarkısı Yeliz Öldü (1 Yorum)

  1. dizi güzel, senaryo değişik ama değil yeliz’in ölümü dizininde artık sakız gibi uzatılması bence iyi değil tadında bırakmakta fayda var

Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2019