Kadın Dizisi Şirin Öldü Mü Ölecek mi Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Merak ettiğiniz Kadın Dizisi Şirin Öldü Mü Ölecek mi Diziden Çıktı Ayrıldı mı? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Salı günlerinin sevilerek izlenen dizilerinden birisi olan Kadın dizisi oldukça iyi reytingler almaya devam ediyor. Her salı fox tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın’ın önemli oyuncularından birisi Seray Kaya olmuştu. Son olarak geçtiğimiz sezon farklı dizilerde rol alan ve Rengarenk dizisindeki başarılı rolüyle izlediğimiz Seray Kaya Fox tv de Kadın dizisinde Şirin rolü ile diziye dahil oldu.

Seray Kaya bu sezon yeni dizisinde Şirin Sarıkadı karakterini başarılı bir şekilde oynamaya devam ediyor. Dizide Şirin Bahar’ın yıllardır hiç tanımadığı ve bilmediği üvey kardeşini canlandırıyor. Salı akşamları yayınlanmakta olan Kadın dizisinin son çıkan 5. bölüm fragmanında Şirin’den haber alamayan annesi şüphelenir ve kızının yanına gelir. Annesi bir şeylerin ters gittiğini anlamış ama geç kalmıştır. Şirin’in evine gittiğinde şok olur.

Çünkü Şirin’i evde yere uzanmış ölü gibi görmüştür. Bu da akıllara Şirine ne oldu öldü mü neden yere yığılıp kaldı bayıldı mı gibi soruların yanı sıra Şirin öldü mü Şirin’e ne oldu diziden mi çıkacak ayrılacak mı gibi soruları getirmektedir. Bizde diziyi izleyenlere sorup öğrenmek cevap almak istedik? Sizce Kadın Dizisi Şirin Öldü Mü Ölecek mi Diziden Çıktı Ayrıldı mı? İşte o fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2017

Dizi Haberleri