Kadın Dizisi Şirin Öldü Mü Ölecek mi Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Kadın Dizisi Şirin Öldü Mü Ölecek mi Diziden Çıktı Ayrıldı mı? Hakkında detaylı bilgiler:

Salı günlerinin sevilerek izlenen dizilerinden birisi olan Kadın dizisi oldukça iyi reytingler almaya devam ediyor. Her salı fox tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın’ın önemli oyuncularından birisi Seray Kaya olmuştu. Son olarak geçtiğimiz sezon farklı dizilerde rol alan ve Rengarenk dizisindeki başarılı rolüyle izlediğimiz Seray Kaya Fox tv de Kadın dizisinde Şirin rolü ile diziye dahil oldu.

Seray Kaya bu sezon yeni dizisinde Şirin Sarıkadı karakterini başarılı bir şekilde oynamaya devam ediyor. Dizide Şirin Bahar’ın yıllardır hiç tanımadığı ve bilmediği üvey kardeşini canlandırıyor. Salı akşamları yayınlanmakta olan Kadın dizisinin son çıkan 5. bölüm fragmanında Şirin’den haber alamayan annesi şüphelenir ve kızının yanına gelir. Annesi bir şeylerin ters gittiğini anlamış ama geç kalmıştır. Şirin’in evine gittiğinde şok olur.

Kadın dizisi Şirin son bölümlerde değişti

Çünkü Şirin’i evde yere uzanmış ölü gibi görmüştür. Bu da akıllara Şirine ne oldu öldü mü neden yere yığılıp kaldı bayıldı mı gibi soruların yanı sıra Şirin öldü mü Şirin’e ne oldu diziden mi çıkacak ayrılacak mı gibi soruları getirmektedir. Bizde diziyi izleyenlere sorup öğrenmek cevap almak istedik?

Bunu Görmelisin!  Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Kadir Gülperi ve Can Ölecek mi? Kaza Yaptılar

Bizce şirin kolay kolay ölmez, zaten derler ya kötülere bişey olmaz diye. şirin de hep 4 ayağının üstüne düşüyor, her olumsuzluktan bile kurtulmayı ne yapıp edip üste çıkmayı başarıyor. Kötü rolde oynaması elbette onun için bir şans. Zaten iyi role yakışmayacak kadar kötü rolü iyi oynayan bir oyuncu..Sizce Kadın Dizisi Şirin Öldü Mü Ölecek mi Diziden Çıktı Ayrıldı mı? İşte o fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2017