Kadın Dizisi Şirin Sarıkadı Kimdir? Gerçek Adı Bilgiler Resimleri

Kadın Dizisi Şirin Sarıkadı Kimdir? Seray Kaya isimli başarılı oyuncudur.. Kadın dizisinin yardımcı rollerinden birisi olan Şirin Sarıkadı dizide kötü kadın rolünü canlandıran ve izlerken herkesin canını sıkan ve kötü kadın rolünü oldukça iyi canlandırmaktadır. Şirin karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Seray Kaya’dır. Kadın dizisinin yeni sezonunda da Şirin oldukça önemli karakterlerden biri olarak göze çarpıyor.

Kadın dizisi Şirin son bölümlerde değişti. Yeni sezonda saçlarını düzleştiren ve tarafını yine yanlış seçip her defasında üste çıkmayı beceren Şirin yine herkesi gıcık etmeye devam ediyor. Şirin de hep 4 ayağının üstüne düşüyor, her olumsuzluktan bile kurtulmayı ne yapıp edip üste çıkmayı başarıyor. Kötü rolde oynaması elbette onun için bir şans. Zaten iyi role yakışmayacak kadar kötü rolü iyi oynayan bir oyuncu.

Kadın dizisi 37. bölümde Şirin büyük bir pazarlığa oturmak ister Sarp ile. Sarp tam Baharı ve çocuklarını bulmuşken Şirin ne yapıp edip onu engelleme derdindedir. İşte düz saçları ile Kadın dizisinin yeni sezonundaki son hali ile Şirin Sarıkadı.. Not: Kıvırcık merinos koyunu tarzındaki saçlardan sonra hayli güzel olmuş bence bu tipi…

Kadın dizisi Şirin son bölümlerde değişti

2. sezonda kadın dizisinde yine kötü kadın olan Şirin yaptıklarıyla davranışlarıyla herkesin tepkisini çekmeye ve nefretini kazanmaya devam ediyor. Kadın dizisinin 2. sezonunda da oynamış olduğu Şirin rolüyle dizi severlerin merak etmeye devam ettikleri başarılı oyuncu Seray Kaya kimdir kısa bilgiler vermek istiyoruz: Kadın dizisi Şirin son bölümlerde daha çok ön plana çıkmaya başladı ve herkes onun hakkında bilgileri çok merak ediyor. İşte tüm detaylar..

Kadın Dizisi Şirin yeni sezonda neler yapacak

Kadın Dizisi Şirin Sarıkadı Kimdir? Yeni Sezonda Neler Yapacak?

Seray Kaya 4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuş Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra tiyatro oyuncusu İsmet Üstekin den birtakım oyunculuk dersleri alarak kendisini oyunculuğa hazırlanmıştır. Zaten kadın dizisinde 2. sezonda da izlediğimiz kadarıyla oldukça başarılı bir karakteri oynayan kötü bir kadın olmasına rağmen hem bakışlarıyla hem de sinsi planlarıyla herkesin tepkisini çekmeyi başaran kısacası oyunculuğunu konuşturan Seray Kaya daha önce Huzur Sokağı Kocamın Ailesi Ve Gülümse yeter gibi dizilerde de rol almıştır. Kadın dizisindeki Şirin rolü için özellikle resim dersleri de almış olan Seray Kaya rolünü oldukça başarıyla devam ediyor.

Kadın Dizisi Şirin Sarıkadı Karakteri Kimdir Bilgileri?

Kadın dizisindeki Şirin rolüne 2017’de başlayan Seray Kaya 2016’da Gülümse yeter dizisinde Gül karakterine, 2014’te Kocamın Ailesi dizisinde Miray karakterine ve 2012 yılında Atv’de yayınlanan Huzur Sokağı isimli dizide Mine karakterine hayat vermiş, rol almış ve kendisini kanıtlamıştır. Kadın dizisinin 2. yeni sezonunda da oldukça dikkat çekici olan Seray Kaya Şirin Sarıkadı rolüyle tüm izleyenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Kadın Dizisi Şirin sarıkadı hakkında detaylı bilgiler

Sosyal medyada oldukça aktif olan Seray Kaya İnstagram hesabını aşağıdan sizlerle paylaşıyoruz. Kadın Dizisi Şirin Sarıkadı Gerçek sevgilisi: Bir ara Birkan Batuk ile sevgili olan Seray Kaya basketbolcu sevgilisinden ayrıldı. Dizi çekimlerinin yoğunluğu nedeniyle çok fazla görüşemedikleri için ayrıldığını söyleyen Seray Kaya şimdilik herhangi bir sevgilisi bulunmuyor.

Yeni Sezon Kadın Dizisi Şirin rolü bilgileri:

Kadın dizisinde yeni sezonda Şirin rolüyle yoluna devam eden Seray Kaya’nın saçları sevgilisi kiminle evlendi ayrıldı sevgilisi kim gerçek sevgilisi var mı biyografisi kaç kardeş hangi okullara gitti gibi soruları burada sizler için merak ettiğiniz müddetçe cevaplamaya çalışacağız. İşte Kadın Dizisi Şirin hakkında detaylar ve tüm özel bilgiler:

Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz Kadın Dizisinde önemli rollerden birisi de Şirin. Şirin rolü ile Kadın dizisinde oynayan oyuncu kimdir gerçek adı bilgileri hakkında detaylar için her şey burada açıklayacağız sizler için. Hemen başlayalım o halde. Kadın dizisindeki şirinin gerçek adı Seray Kaya dır. Bilgileri biyografisi şöyle:

Seray Kaya yeni dizisi ile Fox tv ekranlarında sizlerle buluşuyor. Seray kayanın da rol alacağı iddialı yeni dizi  Kadın Fox tv de başlıyor. Seray Kaya Şirin rolü ile başrollerini Caner Cindoruk, Özge Özpirinçci ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı dram dizisi Kadında rol alacak. Şirin Sarıkadı karakteri ile seyirci karşısına çıkacak olan Seray Kaya daha önce hangi dizilerde oynamıştı dersiniz?

Kadın Dizisi Şirin Sarıkadı rolünü oynayan Seray Kaya Kimdir? 4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul ilimizde doğan güzel oyuncu Sadri Alışık Kültür Merkezinde Tiyatro eğitimi görmüştür. İlk oyunculuk deneyimini Huzur Sokağı dizisiyle gerçekleştiren oyuncumuz daha sonra sırası ile Kocamın Ailesi, Evli ve Öfkeli ile Gülümse Yeter gibi dizilerde rol almıştır. Seray Kaya İnstagram adresi ise instagram.com/serayy_kayaa/ 

Kadın Dizisi Şirin Sarıkadı Kimdir konumuz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. İşte Kadın Dizisi Şirin Sarıkadının (Seray Kaya)nın Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2016 – Gülümse Yeter (Gül Özdemir) (TV Dizisi)
2015 – Evli ve Öfkeli (TV Dizisi)
2014 – Kocamın Ailesi (Miray) (TV Dizisi)
2012 – Huzur Sokağı (Rezzan) (TV Dizisi)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Şirin Sarıkadı Kimdir? Gerçek Adı Bilgiler Resimleri (2 Yorum)

  1. Şirin rolünü öyle güzel yapıyor ki herkesin nefretini kazandı dilerim sokakta rastlayanlardan dayak yemez

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017