Kadın Dizisi Tekrar Bölümleri (Yeni 2. Sezon) Ne Zaman Yayınlanacak Kaç Bölüm Sürecek?

Kadın Dizisi Tekrar Bölümleri (Yeni 2. Sezon) Ne Zaman Yayınlanacak Hangi Gün Saat Kaçta?

Salı akşamlarının sevilen dizisi Kadın yeni sezonuna 2 Ekim salı günü merhaba dedi. Uzun bir bekleyişin ardından dizisine kavuşan Kadın dizisi hayranları yeniden diziyi izlemek istediklerinde hangi günler saat kaçta diye merak edip bizlere sormaya başladılar. Bizde Kadın tekrarlarını fox tv yayın akışına göre sizlere sunmak istiyoruz:

Kadın Dizisi Tekrarı (Yeni 2. Sezon) Hangi Gün Saat Kaçta?

Kadın Yeni Sezon ilk bölüm 2 Ekim Salı Saat 20.00
Kadın 2. Sezon Tekrarı 4 Ekim Perşembe Saat 00.15
Kadın 2. Sezon Tekrarı 6 Ekim Cumartesi Saat 12.00

Bu içeriğimizin yeni sezon bölümleri için üst taraftaki bölümdür. Aşağıdaki bilgiler ise dizimizin ilk sezonuna ait olan bilgilerdir. Kadın Dizisi Tekrarı (Yeni 2. Sezon) Hangi Gün Saat Kaçta? sorusuna merak ettikleriniz varsa aşağıdan bizlere yazabilirsiniz..

Kadın Dizisi Tekrarı (Yeni 2. Sezon) Hangi Gün Saat Kaçta?

Kadın Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak Kaç Bölüm Sürecek?… Kadın dizisi ilk bölümü 24 ekim salı akşamı Foxtv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yayınlandığı ilk akşamda da reytinglerde 2. sırayı aldı. Kadın dizisi bu şekilde devam ederse uzun soluklu bir dizi olacaktır.

Kadın dizisi Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk  ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerini paylaştığı ve hikayesi ile de seyircinin yüreklerini sızlatan bir hikaye. Kocasını erken yaşta kaybeden ve iki çocuğu ile hayata tutunmaya çalışan bir kadın. Bahar annesiyle yıllar sonra karşılaşır. Bir de kardeşi vardır.

Baharın kardeşinin çizimlerini yakalar annesi. Annesi Sarp’ın çizimlerini yaptığını görür ve bunları neden çizdin? Sen Sarp’ı nereden tanıyorsunuz diyerek ona hesap sorar. Bahar’da yıllar sonra kardeşi ile karşılaşır kızına yakınlaşmaya çalışınca parkta onu yakalar.

Kadın dizisi tekrar bölümleri Fox tv de tüm hafta boyunca yayınlanacak. Kadın dizisi Fox tv nin yüzünü güldüreceğe benziyor. 25 ekim de 13:45 te  26 ekim de 23:15 te 27 ekimde 13.45 te 28 ekimde 10:45 te 29 ekim de 10:30 te yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadın Dizisi Tekrar Bölümleri (Yeni 2. Sezon) Ne Zaman Yayınlanacak Kaç Bölüm Sürecek? (1 Yorum)

  1. Lütfen kadın dizisinin tekrarlarini cumartesi koymanizi istiyorum cok güzel bir dizi koyarsaniz arkadaslarim da tekrarlarindan izliycek

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017