Kadın Sezon Final Bölümünde Neler Olacak Dizi Nasıl Bitti? Bahar Sarp Öldü mü ?

Kadın 65. bölümde neler olacak?

Bahar Şirin’le Sarp’ın fotoğraflarını gördükten sonra içinde Sarpa karşı olan iyi duyguları bir bir öldürüyor ama onunla da yüzleşmek istiyor Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışıyor Ama başarılı olamıyor en sonunda Sarp’ta alttan almıyor ve Baharı ona inanmadığı için suçluyor Sarp’ın serzenişini haklı buluyoruz Yalnız Sarp karakterini çok pasif hale getirdiler İki kelimeyi yan yana getiremiyor açıkça derdini yaşadığı sürece anlatmadı için arka planda kalıyor biliyorsunuz ki dizi trafik kazası ile bitti büyük çoğunluk Hatice’nin öleceğini düşünüyor tır şoförünü de unutmamak lazım onun için de öldü denilmiş olabilir her şeye rağmen yine heyecansız bir bölümdür gelecek sezon için sadece İnsanlar kimin ölüp ölmeyeceğini düşünüyor Onun dışında dizide bir olay örgüsü yok ihtimalleri sıralayacak olursak bizce Enver kalp krizi geçirecek kaza geçiren Tayfa yoğun bakımda yatıyor olabilir ve Bahar her şey benim yüzümden oldu diyerek bir sonraki sezona kadar ağlayacaktır…

Kadın dizisi sezon finalini gösterime alması ile Amerikan dizilerine şahit olduk. Dizide bir çok kişi yaralandı ancak tırın çarpması ile Bahar ve Sarp öldü mü en kritik noktalar arasında sezon finali hakkında sizlere detaylı bilgiler bulduk. Kadın dizisi Hatice diziden ayrıldı mı ? Azmi kendini öldürdü. Ölmeden önce ise Nezir’i vurarak öldüren Azmi öncesinde ise Suat’ı öldürdü. Nezir, Suat, Azmi sezon finalinde öldü.

Kadın Sezon Final Bölümünde Neler Olacak Dizi Nasıl Bitti Bahar Sarp Öldü mü

Sosyal Medya’nın Hızlı ve Öfkeli filmi gibi olmuş yorumlarına ait fragman konumuzun sonuna eklendi. Kadın Arif öldü mü? Bahar’ı hastaneye yetiştirmeye çalışan arabada çok hızlı şekilde hareket ediyorlardı. Bahar, Hatice, Arif ve

Kadın sezon finali Hatice Öldümü

Sarp dikkatsizlik sonucu kaza yapar. Önündeki bir arabaya çarparlar. Savrulan araba ters şeride düşer. Tam kurtulduk diye birbirlerine bakarlarken Hatice’nin olduğu taraftan hızla tır araca çarpar. Kadın sezon finali Hatice öldü mü ? Muhteşem bir aksiyon sahnesi içerisinde fizik kurallarına göre Hatice tarafından alınan darbe ölümcül olması gerekiyor. Arabanın fiziki koşulları göz önünde bulunduğunda yan hava yastığı zaten bulunmamaktadır. Önden aldığı büyük darbe içerideki hiçbir hava yastığını açmamıştır. Ön darbede camın yuvarlak patlaması sadece içeride oturanların birisinin kafasını hava yastığı olmayışı ihmali ile kafasını cama vurmasından dolayı kaynaklanır. Ancak tır çarpana kadar bir kanama olmasa da Hatice’nin tarafından alınan ikinci darbe sonucu Kadın sezon finali Hatice öldü mü sorusunu kaçınılmaz yapar. Bennu Yıldırımlar diziden ayrıldı. Yeni sezonda olmayacağını size söyleyebiliriz.

Kadın sezon Finali Bahar Öldümü

Kadın Sezon Finali Özeti

Fox Tv’nin acıklı dram dizisi 28 mayıs kim öldü arabada kimler vardı durumu nedir ? Muhteşem bir sezon finali hazırlayan yönetmen tamamen aksiyon sahneleri ile tatile girdi. Araba içerisindeki Bahar’ın durumunun iyi olduğunu size söyleyebiliriz. Sarp ve Arif ağır yaralanacak ancak Kadın yeni sezon bölümünde Sarp ve Arif olacak mı diye endişe etmeyin. Gerek reytingleri göz önüne aldığınızda gerek ise senaryo gidişatına baktığınızda Hatice dışında ölen olmayacağını düşünüyoruz. Kulislerden gelen yeni haberleri sizlerle bu sayfamızda paylaşmaya devam edeceğiz. Kadın Sezon finali kim öldü araç kazasından Hatice kurtuldu mu sorularına teknik cevaplarımızı verdik. Sizin de düşünce görüş ve önerilerinizi yorum atarak bizlere iletiniz.

Kadın Sezon Finali Kim Nasıl Öldü ?

Kadın Sezon finalinde Suat Sarp’a olan borcunu vermemekte ısrar edince Nazmi’nin adamları tarafından öldürüldü.
Azmi de gelecek sezonda olmayacak oyuncular arasında. Azmi, Nezir’in adamıydı. Kardeşi de Suat’ın adamı. Nezir Azmi’ye Suat’ı öldürttükten sonra kardeşini de öldüreceksin dedi. Silahı kardeşine doğru tuttu ancak kurşunu Nezire attı. Neziri öldüren Azmi sonrasında kendi şakağına sıkarak kendisini de öldürdü. Kuzey Yücehan da 28 mayıs Kadın sezon finali dizisinde ayrılan isimlerden oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019