Kadın Suat Öldü! Gazanfer Ündüz Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Projesi Nedir ?

28 Mayıs Kadın dizisi Suat öldü. Kadın Sezon finalinde Suat neden öldü ? Gazanfer Ündüz diziden neden ayrıldı yeni projesi nedir ? Kadın Sezon finalinde ölen bir diğer isim ise Nezir oldu. Suat ve Nezir neden öldü ?

Kadın Suat Öldü Gazanfer Ündüz Diziden Neden Ayrıldı Yeni Projesi Nedir

Kadın sezon finali fragmanı ile etkileyici bir bölüm olduğunu göstermişti. Kadın dizisinde Pırıl’ın babası olan Suat 28 mayıs akşamı öldü. Diziden ayrılan Gazanfer Ündüz yeni projesi ile yaz aylarında tekrar televizyona dahil olacak. Ancak Kadın dizisinde Suat neden öldü ?

Kadın dizisinde Suat neden öldü

Uzun zamandır Suat ile Sarp arasında alacak verecek davası devam ediyordu. Son zamanlarda iyice alevlenen davada Nezir daha fazla dayanamadı. Suat’ın Sarp’a olan borcunu ödememesini canını alarak ödedi. Nezir’in adamları Suat’ın borcunu ödememesini Kadın sezon finali bölümünde sona getirdi. Suat’ın canını alan Nezir de 28 mayıs ölenler arasında oldu. Muhteşem bir sezon finali yapan diziden ayrılan Gazanfer Ündüz diziden ayrılmış oldu. Ünlü oyuncunun yeni sezon için anlaştığı yeni proje çok merak ediliyor.

Gazenfer Ündüz yeni proje

Kadın dizisinden ayrılmadan anlaştığı projeyi açıklaması yasak olduğundan bu güne kadar sır gibi sakladı. 28 mayıs itibari ile diziden ayrıldığı bölüm yayınlandı. Kadın dizisinin usta oyuncusu Gazenfer Ündüz yeni proje ile 2019 sezon yaz dizilerinde tekrar oynayacak. Suat canı ile borcunu ödedi ödemesine ancak Sarp bir para almadı bu durumda Sarp alacağını nasıl tahsil edecek ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019