Kadir İnanır ve Türkan Şoray 2019-2020 Sezonu Yeni Dizi İle Dönüyorlar

Kadir İnanır ve Türkan Şoray 2019-2020 Sezonu Yeni Dizi İle Dönüyorlar… Yeşilçam efsanesi Türkan Şoray ve Kadir İnanır yeni bir dizi ile karşımıza çıkıyorlar. Kadir İnanır ve Türkan Şoray Ay Yapım imzalı bir dizi ile ekrana dönüyorlar. 2019 yılında hazırlıkları tamamlanacak olan dizinin bilgileri şimdilik çok az.

Yeşilamın iki dev ismi Kadir İnanır ve Türkan Şoray ile görüşmeler devam ediyor. İki önemli oyuncunun rol alacağı dizi nasıl bir hikayeden oluşacak? Yeşilçam’ın efsaneleri ile oynama şansı yakalayacak genç oyuncular kimler olacak? Oyuncular için çok büyük şans Türkan Şoray ve Kadir İnanır’la birlikte dizide rol almak.

Türkan Şoray ve Kadir İnanır bu dizi projesi ile her konuda anlaşma sağladılar. Ancak dizinin adı bilgileri henüz paylaşılmadı. Dizinin adı kanalı bilgilerini merakla bekliyoruz sizler gibi. Türkan Şoray ve Kadir İnanır başrol oyuncuları olacağına göre bilgilerini ve rol aldıkları yapımları sizlerle paylaşalım sizlerle…

Kadir İnanır ve Türkan Şoray 2019-2020 Sezonu Yeni Dizi İle Dönüyorlar

KADİR İNANIR KİMDİR? Ordu Fatsa da 1949 yılında dünyaya gelen Kadir İnanır Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo Televizyon Bölümü’nü bitirdi. Ses Dergisinin 1967 yılında düzenlediği Sinema Artisti yarışmasında finale kaldı. 1968 yılında Fotoroman Artisti yarışmasında birinci oldu ve bir süre fotoromanlarda oynadı.  İlk başrolünü 1970 yılında Türkan Şoray’la birlikte Kara Gözlüm filminde rol aldı.  Kadir İnanır toplamda 182 filmde ve 7 dizide rol aldı. 

TÜRKAN ŞORAY KİMDİR? Türkan Şoray 1945 İstanbul doğumlu. Türk sinemasında Sultan lakabıyla anılmaktadır. 1960’lı yıllardan beri filmlerde rol almıştır. 2010 yılında ÜNİCEF tarafından iyi niyet elçisi seçildi. Toplamda 222 filmde rol almıştır ve en çok sayıda film çeken kadın oyuncudur.

Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın birlikte rol aldığı yapımlar akıllara kazındı. En meşhurları ve ilk filmleri Kara Gözlüm, Dila Hanım, Selvi Boylum Al Yazmalım, Cevriyem.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kadir İnanır ve Türkan Şoray 2019-2020 Sezonu Yeni Dizi İle Dönüyorlar (2 Yorum)

  1. ❤️TÜRKAN ŞORAY❤️TÜRK HALKININ DİZİLERİN. SULTANI SAYILIR ÇOK GÖZEL OYUNCUDU İNDİKİ DÖVRÜN GENÇ OYUNCULARI İLE BİRLİKDE DİZİDE OLMASI DİZİ ALEMİNE YENİ IŞIK GETİREÇEK TÜRKAN ŞORAY TÜRK HALKININ SEVİMLİSİDİ TÜRKAN ŞORAYIN ADINI YENİ YERLER AÇILMIŞ İNSANLARA İŞ YERLERİ BEKŞ OLMUŞ TÜRKAN ŞORAY YENİ DİZİDE YER ALMASI ONU GENÇLİK İLERİN DİZİLERİNE YOL ACAÇAK❤️ARIM BARIM PETEYİM❤️AŞK DİZİSİ HER ZAMAN EKRANIN BEZEYİ OLUR TÜRKAN ŞORAYLA BERABER☀️KADİR İNANIRDA☀️DİZİLERDE BERABER ADIMLAYILAR KADİR İNANIR TÜRKAN ŞORAYLA BERABER ÇOK DİZİLERE GÖZELİK BEKŞ EDİPLER İKİ GÖZEL OYUNCUNUN BİRLİKDE DİZİDE YER ALMASI ÇOK GÖZEL BU GÖZELİKE ONLAR LAYIK İLLERİN DİZİ ALEMİNE BEKŞ ETMİŞ OYUNCULARI SEVMEK VE ONLARA DEYER VERMEK ÇOK GÖZEL BU OYUNCULARIN KECMİŞDE VE İNDİKİ DÖVÜRDE OLAN EMEKLERİN VE EZİYETLERİN ALKIŞDAYIRAM UĞURLARI BOL SEVİNÇLERİ DİZİDE DAİMİ OLSUN ALLAH YOLLARIN ACIK ETSİN ÖMÜRLERİ UZUN OLSUN ❤️❤️TÜRKAN ŞORAY❤️❤️☀️☀️KADİR İNANIR☀️☀️YENİ DİZİNİZ UĞURLU OLSUN YENİ DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2018