Kafalar Karışık Filminde Çalan Eypio Toz Dumanım Ama Kafaları Kaldıralım Şarkısı Sözleri

Kafalar Karışık Filminde Çalan Eypio Toz Dumanım Ama Kafaları Kaldıralım Şarkısı Sözleri…Kafalar Karışık filmi sinemadaki yerini alıyor. Kafalar Karışık sinema filmi sosyal medya fenomeni olan Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin ortak yapım filmi. Sosyal medya da kendini tanıtıp sevdiren ve binlerde hayranı olan bu 3 fenomen bir sinema filmi yaptı. Filmde de bir çok Yeşilçam sanatçısı ve tecrübeli oyuncular yer aldı.

Kafalar Karışık filmi ILS Vision yapımcılığında ve Yücel Yolcu yönetmenliğinde ekrana gelirken başrollerini sosyal medya fenomeni olan Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin üstleniyor. Ancak filmde yer alan usta oyuncu kadrosu da dikkat çekici. Hem aksiyon hem komedi filmi olan Kafalar Karışık 7 Aralık Cuma günü vizyona girdi. Filmde yer alan bir de filme özel şarkı var. Kafalar Karışık filmine özel olarak Eypio Kaşık isimli şarkı yaptı.

Eypio’nun söylediği Kaşık şarkısının sözlerini aşağıda sizlerle paylaştık. Eypio’nun seslendirdiği şarkı youtube filmden önce girdi. ILS Vision Music tarafından sosyal medyada paylaşıldı ve çok beğenildi. Kafalar Karışık filmi şarkısının video klibinde de filmin başrol oyuncuları Eypio’nun yanında yer aldılar. Söz ve müziği Eypio’ye ait olan Kaşık şarkısının video klibinin yönetmenliğini Tankutay Doğu üstlenirken görüntü yönetmenliğini ise Ersin Gök üstlendi.

Kafalar Karışık filmi başrol oyuncuları 2015 yılında Youtube’da kurdukları Kafalar grubuyla yayınladıkları kendilerine has videolarla milyonlara ulaşıp kendilerini sevdirdiler. Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt ‘un ilk sinema filmi olan Kafalar Karışık’ ın kadrosunda bir çok usta isim yer alıyor. Kafalar Karışık filminde Metin Akpınar, Cihan Ünal, Güven Kıraç, Erkan Can, Perihan Savaş, Funda Arar, Feride Hilal Akın, Erhan Yazıcıoğlu, Ruhi Sarı, Burak Tamdoğan, Selahattin Taşdöğen, Zuhal Yalçın ve Hakan Tunçbilek rol alıyor.

Kafalar Karışık filmin konusu; Atakan, zengin sevgilisi Buse’nin, dedesi kızı vermeyince çareyi Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulup kızı ondan istemekte bulur. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir.

Kafalar Karışık filminde çalan Eypio Kaşık şarkısı sözleri;

Bir gün oldu duydum yar sineme koydum,

Toz dumanım ama kafaları kaldıralım,

Ateştense gömleğim bunu aldıralım,

Üç gün dünya var bunu aldıralım,

Biri planladı mı sana yavşadımı,

Konuştum en derinden,

Üç Gün var üç gün yok,

Çizerler her şekilde,

Yürürüm yollar normal değil,

Sen robin hoodsun ama bura orman değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2018