Kalbimdeki Deniz 24 Şubat Cumartesi Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi Günü Değişti mi?

24 Şubatta Fox tv de Kalbimdeki Deniz dizisini merak edenler izlemek isteyenler şok oldu. Kalbimdeki Deniz 24 Şubat Cumartesi Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi Günü Değişti mi? sorusunu sormaya başladılar hemen. Kalbimdeki Deniz dizisi Fox TV ekranlarında cumartesi günleri oldukça iyi bir reyting alırken Fox TV’nin beklenmedik gün değişikliği nedeniyle artık cumartesi günleri değil pazartesi günleri ekrana gelecek.

24 Şubat Cumartesi günü ekrana gelmesi beklenen ancak gün değişikliği yaparak Cumartesiden pazartesiye alınan Kalbimdeki Deniz dizisi sevenlerine şok etti. 24 Şubat Cumartesi günü Kalbimdeki Deniz dizisi var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor ne zaman yayınlanacak gibi soruları sormamızı sağlayan sebep FOX TV’nin yeni dizisi Adı Zehra‘nın cumartesi günü yayına başlayacak olmasıdır.

İki sezondur cumartesi günleri ekrana gelen Kalbimdeki Deniz dizisi oldukça iyi reytingler almakta ve izleyicisi tarafından çok beğenilmekteydi. Ancak beklenmedik bir şekilde Fox TV tarafından günü değiştirilen Kalbimdeki Deniz dizisi artık cumartesi günleri değil pazartesi günleri ekrana gelecek, bu yüzden dolayı 24 Şubat Cumartesi günü Fox TV’de Kalbimdeki Deniz dizisini bekleyenler boş yere beklemesinler Çünkü artık dizi cumartesi günleri değil pazartesi günleri ekrana gelecek.

Cumartesi günü Adı Zehra isimli yeni dizi yayınlanacak bu yüzden Kalbimdeki Deniz dizisi Pazartesi gününe alındı. Neden gününü değiştirdi Fox tv, Adı Zehra dizisini Pazartesi gününe alsaydı olmaz mıydı? Kalbimdeki Deniz dizisi çok yakında final olabilir çünkü Pazartesi söz dizisi var, çukur dizisi de var ve diğer diziler de var dizinin reytingi kesinlikle düşebilir.

Aslında Fox TV kendi elleriyle Kalbimdeki Deniz dizisinin sonunu hazırladı. Çünkü pazartesi günleri oldukça zorlu bir yarış var. Star TV’de yayınlanan söz dizisi Show TV’de yayınlanan çukur dizisi Kanal D’de yayınlanan Siyah Beyaz Aşk ve ATV ekranlarında yayınlanan kırgın çiçekler dizileri pazartesi günleri çok tutulan ve sevilen hem de reytingleri çok yüksek olan diziler. Pazartesi günü bu kadar dizinin içerisine Kalbimdeki Deniz dizisi eklenince seyircisi tarafından izlenir mi ya da çukur söz ve kırgın çiçekler dizilerini bırakıp Kalbimdeki Deniz izlenir mi merak konusu oldu.

 Fox TV Kalbimdeki Deniz dizisini Pazartesi günü almakla büyük bir hata etti, Çünkü pazartesi günleri oldukça önemli diziler var bu yüzden dolayı Kalbimdeki Deniz dizisinin reytingleri oldukça azalacaktır diğer bir deyişle Fox TV kendi elleriyle Kalbimdeki Deniz dizisini ipini çekmiş oldu, büyük ihtimalle kısa bir süre sonra Kalbimdeki Deniz dizisi erken final yapmak zorunda kalacaktır Çünkü günü değişen dizilerin genellikle sonu erken final kararı almakla bitiyor.

Peki Fox TV neden böyle bir karar aldı derseniz aslında adı Zehra dizisi için pazartesi günü zor bir gün olabilirdi. O yüzden o diziye şans vermek için Kalbimdeki Deniz dizisi feda edildi diyebiliriz. Salı günleri FOX’ta yayınlanan kadın dizisi günün lideri durumunda, çarşamba günleri ise sen anlat Karadeniz ve Diriliş dizilerinden dolayı reyting almak çok çok zor, Perşembe günü FOX’ta yayınlanan ve genellikle birinci olan Bizim Aile de perşembe günü Lider kapatıyor. Cuma günü Şevkat Yerimdar oldukça iyi reytingleri olduğu için feda edilemedi pazar günü ise savaşçı dizisi günün birinciliğini aldığı için ona da dokunulamazdı tek dokunabilecek dizi vardı o da Kalbimdeki Deniz.

Kalbimdeki Deniz dizisi neden gün değiştirdi bitiyor mu

Çünkü diğer dizilere göre en zayıf halka Kalbimdeki Deniz dizisi idi. Bu yüzden dolayı Kalbimdeki Deniz cumartesi gününden alınarak pazartesi gününe verildi de gerçekten de feda edildi diyebiliriz. 24 Şubat Cumartesi günü Fox TV ekranlarında başlayacak olan Adı Zehra dizisi ile artık Kalbimdeki Deniz dizisi cumartesi günleri değil pazar günü pazartesi günleri ekrana gelmeye devam edecek. 24 Şubat Cumartesi günü Kalbimdeki Deniz var mı yok mu niçin yayınlanmadı günü mü değişti neden yok gibi soruları merak edenler için tekrardan söylemek istiyorum ki Kalbimdeki Deniz dizisi artık pazartesi günleri ekrana gelecek ve 24 Şubat’ta yayınlanmayan dizi 26 Şubat Pazartesi gününden itibaren her Pazartesi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. 

Kalbimdeki Deniz dizisi ile ilgili sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz ve gün değişikliği hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.  Sizce cumartesi  gününden pazartesi gününe alınması doğru bir karar mı yoksa yanlış mı Siz de yorumlarınızla aşağı yazabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz Yeni bölümü ile 26 Şubat Pazartesi günü Fox tv de..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalbimdeki Deniz 24 Şubat Cumartesi Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi Günü Değişti mi? (3 Yorum)

  1. ZEHRA taş koymadı, yapımcılar da iş yok, ZEHRA YA ÇOK PARA YATMIŞ, ÇIKARALIM DİYE ACELE ETTİLER,

  2. çok büyük yanlış yapıldı dizinin pazartesine alınmasıyla herkesin dizisi var bırakıp onu izlemezler

  3. Başladiginda ailece izlediğimiz bir diziydi ama 2.sezonda kaçan iki gencin oldurulmesi, devamli kötuluklerin kazanmasi, iyilerin zulum gormesi, her yonuyle gençlere örnek olan Mustafanin kindar, anlayişsiz, kaba biri olması ve anlamsiz intihari diziden uzaklaştirdi. Fox TV diziyi bitirmedi dizinin yazari veya yazarlari kendi ipini seçti.

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2018