Kalbimdeki Deniz 44. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Kasım

Kalbimdeki Deniz 44. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Kasım… Mirat oğlu Yosef’in gelişiyle çok mutlu oldu. Yosef Deniz’e iyi davranmaz. Buda Mirat’ı üzer. Şebnem Alihan’dan geçmişin intikamını almak için uğraşır. Şebnem’in ortaya çıkması demek Hülyanında tüm oyunlarının açığa çıkması demek bu yüzden de Şebnemle tartışır.

Kalbimdeki Deniz yeni bölümde Ünal ve Şebnem oyunlarını oynarlar ve istediklerini alırlar. Hülya ve Alihanı tehdit ederek ne isterler? Diyar ve Serdem evlenirler. Şirzat bilir ki Diyar Miratların himayesindedir.  Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölümünde neler olacak tüyoları resimlerini de sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Yosef’in Ece’yle hem evde hem okulda beraber olmasıyla iyice gerilen Mustafa, Figen’in yanlış anladığı bir durumu söylemesiyle, büyük bir hata yaparak, Ece’yle ilişkilerini riske atar. Turgut’un batışıyla deliye dönen Fikriye’nin boşanmaya kalkması, Turgut’u çılgınca bir şey yapmaya iter. Tanık olduğu bu durumu kullanan Alihan’ın attığı adım ise Deniz’in hayatını tehlikeye atacaktır.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.