Kalbimdeki Deniz 6 Ocak Cumartesi Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Fox tv ekranlarında sevilerek izlenen ve cumartesi akşamlarına heyecan katan dizilerden birisi olan Kalbimdeki Deniz 6 ocak cumartesi var mı yok mu olacak mı olmayacak mı fox tv de neden başka film yayınlanıyor merak konusu oldu. Bizde meraklı soruları yanıtlayalım diye Kalbimdeki Deniz 6 Ocak Cumartesi Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? sorusuna hemen cevap verelim istedik.

6 Ocak 2018 cumartesi günü Kalbimdeki Deniz dizisi ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni bölümü yerine fox tv de Yaparsın aşkım isimli yarışma programı yayınlanacak. Peki Kalbimdeki Deniz 6 Ocak Cumartesi Var mı Neden Yok? Hemen yanıtlayalım bu sorunun cevabını. Aslında sadece fox tv değil hiç bir kanalda dizi yok bu akşam, Trt1 hariç..

Öncelikle yılbaşı haftasında hiç bir kanal tv dizileri yayınlamıyor. Fox tv de ve diğer kanallardaki tüm diziler de 6 ocak 2018 de yeni dizi yayınlamıyorlar.. Kalbimdeki Deniz bir haftadır yeni bölümünü bekleyen seyircileri üzdü bu akşam. Çünkü dizinin yeni bölümü olmayınca seyirciler ve merakla bir haftadır dizi bekleyenler şaşırdı kaldı. Peki Kalbimdeki Deniz neden yayınlanmadı 6 ocak 2018 cumartesi günü?

Çünkü kanalların reklam gelirlerinin paylaştırılması için çeşitli görüşmeler ve pazarlama stratejileri geliştiriliyor ve fox tv de bunu içinde olduğu için yeni anlaşmalar yapılıyor ve kanalların dizilerin reklam gelirlerinden alacakları payların dağıtılması işlemleri yapıldığı için yılın ilk haftası diziler yeni bölümlerini genellikle yayınlamıyorlar.

Kalbimdeki Deniz dizisi de 6 ocak 2018 cumartesi günü yayınlanmayacak fox tv de. Zaten yayınlasa bile dizi reklam geliri alamayacağı için Kalbimdeki Deniz oyuncularına da herhangi bir ödeme yapamayacak. Bildiğiniz üzere dizilerdeki oyuncuların ücretleri ve tüm masraflar dizilerin reklam gelirlerinden sağlanıyor. Dizi reklamdan kazanmayınca yada reklam geliri olmayınca diziyi yayınlamakta boşuna olmuş oluyor.

Böylelikle Kalbimdeki Deniz dizisi 6 ocak cumartesi günü reklam düzenlemeleri nedeni ile yılın ilk haftasında yayınına bir hafta ara vermiş oldu. Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölümü ile 13 Ocak 2018 cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm için seyirci bir hafta daha beklemek zorunda kalacak maalesef.

https://www.youtube.com/watch?v=5aomCvhq88w

Sizce Fox tv Kalbimdeki Deniz dizisini bir hafta yayınlamakla doğru mu yaptı yoksa izleyenlerini üzdü mü? Kanalların dizileri yayınlamaması sizce izleyiciye yapılan bir saygısızlık mıdır? Lütfen bu konudaki samimi düşüncelerinizi bizlere yorum olarak aşağı yazın. Samimi cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalbimdeki Deniz 6 Ocak Cumartesi Var mı Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? (1 Yorum)

  1. Lütfen kalbimdeki Deniz’i kaldırmayın. Ailece izlediğimiz tek dizi. Örnek bir dizi

Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2018