Kalbimdeki Deniz Benden bu ömrümü çalanı getir şarkısı sözleri kim söylüyor

Cumartesi akşamları Fox tv de ekrana gelen Kalbimdeki Deniz dizisinde 55.Bölüm 3 şubat cumartesi akşamı oldukça güzel bir müzik çalıyor. 3 Şubatta Kalbimdeki Denizde çalan Benden bu ömrümü çalanı getir şarkısının sözleri ve bu şarkıyı kimin seslendirdiği kim söylüyor konusu oldukça merak edildi bizde buradan yanıt verelim istedik. Şarkıyı seslendiren grup: Koma Se Bira

3 Şubat cumartesi akşamı yeni bölüm Kalbimdeki Deniz dizisinde 55.Bölümde çalan Saçlarını Yol Getir şarkısı bilindik bir şarkı ancak kim söylüyor sözleri ve müziğini kim tarafından seslendirildiğini bizde merak ettik sizler kadar. Kalbimdeki Deniz Benden bu ömrümü çalanı getir şarkısı sözleri kim söylüyor işte önce sözlerini verelim sizlere: Koma Se Bira – Bul Getir..

Aşık Fakir Tabib Sen Elleme Benim Yaramı

Beni Bu Dertlere Salanı Getir Kabul Etmem

Birgün Eksik Olursa Benden Bu Ömrümü Çalanı Getir

Git Ara Bul Getir Saçlarını Yol Getir

Bir Kor Oldu Görülüyor Özümden

Name Name İnliyor Sazımdan Dünyayı Verseler Yoktur Gözümden

Dili Bülbül Kaşı Kemanı Getir Git Ara Bul Getir

Kalbimdeki Deniz Benden bu ömrümü çalanı getir şarkısı sözleri kim söylüyor video izle müziği

Bu konuda en iyi seslendiren sanatçılarımızdan birisi Koma Se Bira. Onun sesinden Benden Bu Ömrümü Çalanı Getir Git Ara Bul Getir Saçlarını Yol Getir şarkısını sizlere sunuyoruz. Sizlerde Koma Se Biranın seslendirdiği Kalbimdeki Deniz Tabip Sen Elleme Benim Yaramı Türküsünü 55.Bölümdeki 3 şubat şarkısını dinleyip yorumunuzu aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalbimdeki Deniz Benden bu ömrümü çalanı getir şarkısı sözleri kim söylüyor (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2018