Kalbimdeki Deniz Bitecek mi Sezon Finali Yapıp Devam Edecek mi?

Kalbimdeki Deniz Bitecek mi Sezon Finali Yapıp Devam Edecek mi?.. Kalbimdeki Deniz dizisi 2016 2017 sezonunda yayın hayatına başlamıştı. Bir sezondur yayınlanan dizinin hikayesi; Deniz ve Denizin birden tepetaklak olan hayatı ile mücadelesini anlatmaktadır. Deniz her şeyini kaybetmişken iki çocuğu ve babasıyla hayatın ortasında kalır.

Kalbimdeki Deniz dizisinde Deniz ve ona bu hayatta yoldaş olacak olan Mirat’ın yolları kesişir ve Deniz bu en dipten Mirat ve aşkı sayesinde çıkar. Kalbimdeki Deniz dizisi haziran ayı yaklaşınca bitecek mi yoksa sezon finali mi yapacak soruları akıllara geliyor. Peki  sezon finali mi final mi yapacak?

Kalbimdeki Deniz dizisi hikayesi ve oyuncuları ile çok sevildi. Oyuncuları; Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik… Oyuncuları tecrübeli hikaye de sağlam olunca geriye bir tek reyting başarısı kalıyor. Dizi iddaalı bir yapım. Fox tv bu diziden vazgeçer mi?

Kalbimdeki Deniz dizisi reyting durumunu sizlerle paylaşıyoruz. Son bir aydaki reyting sıralamasına göre dizinin gelecek sezonda ki durumu hakkında tahminde bulunabiliriz.

6 Mayıs Kalbimdeki Deniz 3. Sırada,

29 Nisan Kalbimdeki Deniz 3. Sırada,

22 Nisan Kalbimdeki Deniz 3. Sırada,

15 Nisan Kalbimdeki Deniz 3. Sırada…

Kalbimdeki Deniz dizisi reytingleri son bir ayda sürekli 3. olmuş. Bu çok başarılı bir reyting sıralaması. Survivor ve Yeni Gelin dizisi reytinglerde ilk 2 sırayı alırken 3. sırada Kalbimdeki deniz dizisi yer alıyor. Böyle başarılı bir diziyi Fox tv bitirmek istemeyecektir.

Kalbimdeki Deniz dizisi haziran ayında sezon finali yapacak. Yeni sezona da eylül ayında başlayacaktır. Yeni sezon giren ve çıkan oyuncular hakkında bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.