Kalbimdeki Deniz Civan Kimdir? (Sercan Gülbahar) Diyarın Abisi Rolünde

Fox tv ekranlarında başlayan ve herkesin merak ettiği karakterlerden biri Olan Kalbimdeki Deniz dizisinin Civan karakteri hakkında bilgi verelim sizlere. Fox tv ekranlarında her cumartesi saat 20:00’da ekranlara gelen ve yeni sezonuna 9 Eylül 2017 cumartesi günü başlayan Kalbimdeki Deniz’in ilk sezonunda da yer alan Civan rolündeki yakışıklı oyuncunun kim olduğu merak ediliyor.

Kalbimdeki Deniz’in 2. sezonu 9 eylül cumartesi günü başlamasıyla birlikte Civan karakteri de ön planda yerini almaya başladı. Bu sezon onu daha sık göreceğiz. Dizide daha çok senaryosu yazılan ve ön plana çıkan Diyar’ın abisi Civan Kimdir? Civan Sarıkaya karakterini Kalbimdeki Deniz dizisinde Sercan Gülbahar canlandırmaktadır. Diyar’ın abisi Civan ile karşılaşmasında neler olacak merak konusu oldu.

Kalbimdeki Deniz Civan Sercan Gülbahar Kimdir?

Sercan Gülbahar Hakkında bilgilendirme: 14 Mayıs 1982 tarihinde Diyarbakır ilimizde doğan oyuncumuz 1.78 boyundadır. Haliç Üniversitesinde Konservatuar mezunu olduktan sonra Mimar Sinan üniversitesi modern dans bölümünde yüksek lisans öğrencisidir. Kariyerini devam ettirirken aynı zamanda oyunculuk kariyerine de Kalbimdeki Deniz dizisini eklemiştir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.