Kalbimdeki Deniz final mi sezon finali mi yapacak, 2018-2019 da devam eder mi?

Cumartesi günleri FOX TV’de devam etmekte olan Kalbimdeki Deniz dizisi Kutsi’nin dizisi olarak adlandırılsa da 2 sezondur devam etmekte ve oldukça başarılı reytinglere imza atmış sadece Kutsi değil diğer bütün oyuncuların oldukça başarılı bir şekilde oynadıkları Kalbimdeki Deniz dizisi aldığı başarılı reytinglerden sonra gelecek sezon devam edecek mi etmeyecek mi Merak ediliyor ve en çok şu soru soruluyor: Kalbimdeki Deniz 2018-2019 da devam edecek mi final mi sezon finali mi ?

Kalbimdeki Deniz dizisi son haftalara gelinceye kadar ilk sırada yer alıyordu. Deniz ve Mirat aşkının oldukça güzel işlendiği dizide reytingler genellikle 5 civarında seyrediyor son haftalara gelinceye kadar oldukça başarılı diyeceğimiz Total ve AB reytingleri alan Kalbimdeki Deniz dizisi Kutsi ve Özge Özberk’in başarılı oyunculuklarıyla çok sevilip tutulduğu ve Fox TV ekranlarında sezondur çok iyi yerlere geldi. 60 bölümü geride bırakan dizi çekimleri oldukça başarılı de uyumlu bir şekilde devam etti. Dizilerin böyle başarılı olması son yıllarda oldukça zor bir iş.

Yapımcısından Yönetmenine kadar oldukça Külfetli bir iş olan biri çekmek son yıllarda daha da zorla ve teknoloji ile birlikte kolay gibi görünen ancak seyircinin beğenisine zor geçen diziler halk tarafından izlenmeyince kısa sürede erken final yaparak ekrana veda ediyorlar Oysa Kalbimdeki Deniz dizisi en başarılı bir ekip olarak hem de reytinglerde aldığı başarılardan dolayı Fox TV ekranlarında vazgeçilmez bir cumartesi klasiği haline geldi.

Fox tv Kalbimdeki Deniz final mi sezon finali mi yapacak, Kalbimdeki Deniz 2018-2019 da devam eder mi?

Peki gelelim Kalbimdeki Deniz dizisi bu sezon bitecek mi 2018-2019 da final mi yapacak yoksa sezon final yaparak gelecek Seni de kaldığı yerden devam mı edecek sorusuna, Aslında bu aldığı reytinglere bakacak olursak dizinin devam etmesi oldukça mantıklı olur Çünkü yeni diziler kolay kolay tutmuyor ve erken final yapmak zorunda kalıyor.

Örneğin Kanal D’de ekrana gelen birçok cumartesi dizisi erken final yaparak kanalı da kendilerini de zor duruma soktular o yüzden iyi tutmuş bir diziyi erken final yaptırmak kolay bir iş gibi görünse de sonraki diziler için özellikle de tutmayacak bir dizi için büyük bir külfet anlamına geliyor. Fox TV senaryosu biten Kalbimdeki Deniz dizisini bu sezon final yaparak izleyici ve ekrana veda edeceğini duyursa da Eğer izleyiciler olarak Bizler diziye Sahip çıkarsak Kalbimdeki Deniz dizisi 1 sezon daha devam edebilir.

Her ne kadar senaryosu uzatılacak veya bazı oyuncuları değişecek olsa da Kalbimdeki Deniz gibi bir dizine hem de bu kadar reyting alırken veda etmesi pek mantıklı gelmiyor ama yine de Son kararı verecek Fox TV ile yapımcı firma arasında yapılacak olan görüşmede kesin karar verilecek. Eğer Sizlerde diziye sahip çıkar ve Kalbimdeki Deniz dizisi final yapmasın bu sezon Bitmesin 2018-2019 da kaldığı yerden devam etsin diyorsanız mesajlarınızla ve yorumlarınızla destek olabilir görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Konunun sorusu olarak şöyle bir soru ile içeriğimizi bitirmek istiyoruz: Kalbimdeki Deniz dizisi bitsin mi yoksa 3. sezonu ile FOX TV’de devam mı etsin lütfen görüşlerinizi ve yorumlarınızı aşağı belli Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

 1. Bitmesin bisezon daha devam etsin

 2. Sakın bitmesin devam etsin pazertesiden alın diziyiçumartrsiye alın geri çukur bidr söz siyah beya aşk tabi biter onlar izlenir

 3. lütfen bitmesin cok güzel bi dizi

 4. Devam etsin gayet güzel film

 5. Biz kalbimdeki diziyi çok çok seviyoruz böyle bitemez istiyoruz

 6. Nolur yalvarıyorum devam etsin NOLUR

 7. Final olmasın devam etsin

 8. nolur final yapmasın cok guzel bir dizi baska dizi izlemiyorum gerçekten çok başarılı cok seviyoruz ailecek

 9. Dizimiz final yapmasını devam etsin çok güzel dizidir

 10. Teşekkürler cidden yaa bitecek diye üzülmüştüm çok güzel moral verdin <3

 11. Dizi devam etsin final olmasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.