Kalbimdeki Deniz İlyas Yalçıntaş Gel Be Gökyüzüm Şarkısı Sözleri 28 Ekim

Fox tv de cumartesi günleri ekrana gelen dizilerden birisi olan Kalbimdeki Denizde 42 . bölümde çalan bir şarkı ve seslendiren sanatçı var. Gel be gökyüzüm şarkısını kim söylüyor diye merak edenler olmuştur. Şarkıyı söyleyen sanatçı İlyas Yalçıntaş ve şarkının adı da Gel Be Gökyüzüm Şarkısı, bu şarkının Sözlerini aşağıya yazacağız 28 Ekim cumartesi günü yayınlanacak 42. bölümde.

Kalbimdeki Deniz Gel Be Gökyüzüm Şarkısını kim söylüyor diye merak edenler ünlü sanatçı İlyas Yalçıntaş dizmize konuk olarak geliyor. Kalbimdeki Deniz 42. bölüm 28 ekim cumartesi günü çalan şarkı fragmana da renk katmış diziye de.. Kutsiyle çok iyi arkadaş olan İlyas Yalçıntaş diziye konuk olup çok güzel şarkısı olan Gel be gökyüzüm şarkısını seslendirdi. İşte o şarkı ve sözleri..

Kalbimdeki Deniz Gel Be Gökyüzüm Şarkısı sözleri: Güneş doğdu ama yasta Mevsimi hep hasta Yoksun oralarda Bir ses bin yol olur anla Kaybedilen aşka Bahçeleri gonca Belki affeder bizi Onca hatıra gibi Gel be gökyüzüm Kıyıya vurdu aşklarım Ya beni öldür ya anla Nefesim ol günahı boynuma

Kalbimdeki Deniz Gel Be Gökyüzüm Şarkısının çaldığı 42. bölüm 2. fragmanı:

Kalbimdeki Deniz Gel Be Gökyüzüm Şarkısının tamamını dinlemek isteyenler için işte şarkını orjinal klibi:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017