Kalbimdeki Deniz İzak Kimdir? Bilgileri Adı Soyadı Rol ve Karakteri

Kalbimdeki Deniz dizisi cumartesi akşamı Fox tv de yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerini Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş’ın paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. Kalbimdeki deniz dizisinin kadrosuna katılan yeni oyuncu dizide İzak Wolowitz karakterini canlandırıyor. Bu role hayat veren isim de Caner Kurtaran’dır.

Kalbimdeki Deniz İzak karakterini canlandıran Caner Kurtaran kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynadı? 1978 İstanbul doğumlu olan Caner Kurtaran bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Lisede tiyatroya ilgi duymuştur ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarında eğitim almaya başlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesinde  de okumuştur ve İstanbul Devlet tiyatrosunda 2 yıl çalışmıştır.

Caner Kurtaran’ın rol aldığı dizi ve filmleri sizlerle paylaşalım. Bir Deniz Hikayesi, Huzur Sokağı, Aşk ve Ceza ,Yaprak Dökümü, Kırık Kanatlar, Kurtlar Vadisi Irak, Güz Yangını… Hepsini yazamadık ama Caner Kurtaranın başarılı performanslarını görebiliyoruz.  Caner Kurtaran yeni dizisi Kalbimdeki Deniz’de de iyi şanslar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2018