Kalbimdeki Deniz Mirat Kaza Yaptı Ölecek Mi Kutsi Diziden Çıkacak Mı?

Kalbimdeki Deniz Mirat Kaza Yaptı Ölecek Mi Kutsi Diziden Çıkacak Mı?… Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölüm fragmanı herkeste merak uyandırdı. Dizinin başrol oyuncusu olan Mirat karakterini canlandıran Kutsi arabasıyla uçurumdan uçuyor. Kutsi bu arabadan sağ çıkabilecek mi? Yoksa ölerek diziden ayrılacak mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölümünde Mirat kayalıklardan denize uçuyor. Mirat’a bir türlü ulaşılamıyor. Deniz Mirat’ın haberini alır almaz yıkılır. Fikriye ile tüm mahalleli de Deniz’in bu zor gününde onun yanına olacaktır. Deniz ise sürekli Mirat’ı sayıklar ve onu bulmak için her şeyi yapacaktır.

Raşelle yüzleşip hesap sorma zamanı yaklaşmaktadır. Raşel’in yaptıkları oğlu Yusuf’un yanında kalmasını bile zor duruma getirecektir. Herkes Mirat için endişelenmektedir. Mirat kurtulacak mı? Kurtulursa o arabadan nasıl çıkacak? Dizinin yeni bölümü ile ilgili tüyoları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kutsi Kalbimdeki Deniz dizisinin ilk bölümünden itibaren başrol oyuncusu olarak dizide Mirat karakterini canlandırıyor. Mirat ve Deniz aşkı tüm zorluklara karşı devam etmekteyken Kutsinin arabasıyla uçurumdan denize uçması her şeyi değiştirecektir.

Kutsi Kimdir? 1973 Malatya doğumludur. Kutsi hem oyunculuk hem de şarkıcılık yapıyor. Başarılı şarkıcı ve oyuncu daha önce bir çok albüm yaptı. Rol aldığı diziler ise şöyle; Doktorlar, Kahramanlar, Acı Hatıralar, Gülbeyaz, Antep, Huzur Sokağı…

YORUMLAR

  1. dizideki ece rolundeki kisi cok igrenc oldu mustafayi bitirdi birdaha izlemiyorum micik micik oldu bu dizi izleyen varsa buyursun izlesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.