Kalbimdeki Deniz Yeni 2. Sezon Nezaman Başlayacak Tarihi Belli mi?

Fox tv ekranlarında başladığı günden beri ilgiyle takip edilen ve reytinglerde oldukça başarılı seyreden Kalbimdeki Deniz Yeni 2. Sezon Ne zaman Başlayacak Tarihi Belli mi? diye merak edip soran ziyaretçilerimiz var. Bizde hem onların merakını giderelim hemde Kalbimdeki Deniz hakkında detayları sizlerle paylaşalım istedik.

Kalbimdeki Deniz dizisi 17 haziran cumartesi günü ekrana gelen bölümü ile ekrana ara verdi ve sezon finali bölümüyle yaz tatiline girmiş oldu. Uzun bir tatili ardından Ağustos ayında yine kamera karşısına geçecek olan Kalbimdeki Deniz Yeni 2. Sezon için çekimlere başlayacak tüm ekip.

Yeni oyuncuların katılımının beklendiği  yeni sezonda dizinin daha çok izlenmesi için güzel gelişmeler yaşanacak ve yeni oyuncular diziye dahil olacak. Kalbimdeki Deniz Yeni 2. Sezon Nezaman Başlayacak diye merak edenler için hemen yazalım: Dizimiz herhangi bir aksaklık olmaz ise yeni sezonuna 9 Eylül cumartesi günü başlayacak.

Fox tv yeni başlayan dizileri ile birlikte gününü değiştirmediği ve oldukça iyi reyting oranlarına sahip olan haftasonu ilgi ve merakla takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz Yeni 2. Sezon için bir takım takviyeler ve yeni oyuncular ile güçlendirme çalışması yapılacağı ve Kutsiye hayran olan yeni bir güzelin diziye gireceği bilgisi sosyal medyada paylaşıldı.

Merak edenler için yeniden yazalım. Kalbimdeki Deniz Yeni 2. Sezon başlama tarihi 9 Eylül 2017 cumartesi günüdür. Sizce Kalbimdeki Deniz yeni sezonda izlenmeye devam eder mi? Yoksa yeni diziler başlayacağı için eski popülerliğini kaybedip kısa sürede biter mi dizi? Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.