Kalbimdeki Deniz Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? 2017-2018

Fox tv ekranlarında yayınlandığı günden beri oldukça ilgi gören ve cumartesi günlerine hayat veren reytingleri oldukça yüksek giden Kalbimdeki Deniz Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? 2017-2018 sezonunda buraya yazacağı sürekli güncel şekilde. Kalbimdeki Deniz Yeni Sezona bomba gibi girmek istiyor..

Kalbimdeki Deniz ekibi Geçirdikleri yoğun ama keyifli bir sezonun ardından yaklaşık iki aydır tatil yaparak dinlendiler ve yeni sezon öncesinde hem moral motivasyon olarak güç topladılar hemde yeni çekimler öncesi stres atmış oldular.

Kalbimdeki Deniz” dizisinin ekibi ve tüm oyuncuları, yeni sezon çekimlerine başlamadan önce Taksim 7. Sanat Ocakbaşı’nda harika bir yemekte biraraya geldiler. Geceye Özge Özberk, Kutsi, Hakan Eratik, Devin Özgür Çınar, Hazal Adıyaman, Simge Selçuk, Hakan Vanlı, Zeynep Aydemir, Faruk Üstün, Kıvanç Kılınç ve dizinin diğer oyuncuları katıldı.

Bu yemekte hem dizinin geleceği konuşuldu hemde yeni sezonda diziye dahil olacak oyuncuların kimler olacağı ve diziye adaptasyon süreçleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Dizinin güzel oyuncularından olan Hazal Adıyaman’ın doğum günü de pasta kesilerek kutlandı. Yeni sezonda hikayede büyük sürprizler olacağını kaydeden ve yeni oyuncuların diziye gireceğini ama şimdilik sır vermek istemediklerini açıklayan oyuncular oldukça keyifliydi.

Kalbimdeki Deniz Yeni Sezonda diziye girecek olan oyuncular kimler veya Kalbimdeki Deniz Yeni 2. Sezon kimler diziden ayrıldı sorularına verilecek cevapları buradan ileriki günlerde yazacağız. Şimdilik kadro eski haliyle devam etmekte ve oldukça neşeli bir bekleyiş devam etmektedir. Sizde sormak öğrenmek istediklerinizi bizlere yazabilirsiniz..

Kalbimdeki Deniz Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler?

Yeni sezon fragmanını da sizlere ilk olarak sunuyoruz. İşte Kalbimdeki Deniz 2. yeni sezon tanıtım fragmanı

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.