Kalbimdeki Deniz Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor Manzara Neresi Set Nerede?

Fox tv de yeni sezona merhaba diyen dizilerden birisi de Kalbimdeki Deniz. Peki cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor set nerede kuruldu fragmandaki Manzara Neresi Set Nerede nasıl gidilir? konularında sizlerin merak ettiklerini yazmaya çalışacağız buraya..

Geçen yıl oldukça beğenilen dizilerden biri olduğu için devamına karar verilen Kalbimdeki deniz dizisi oldukça merak edilen 2. sezonu ile nerede çekildi dizi seti nereye taşındı fragmandaki yer nerede yeni sezonda  Kalbimdeki Deniz 2. Sezonda Nerede Çekiliyor dizideki manzara nerede nasıl gidilir gibi sorularla bizlere yazan ziyaretçilerimiz için açtık bu konuyu.

Kalbimdeki Deniz Yeni Sezonda da Çengel Köy Güzeltepe Mahallesinde dış çekimler devam ediyor. Gelmek görmek oyuncularla tanışmak isteyenler Çengelköye gelebilir orada Güzeltepeyi bularak setin yakınına gelmiş olursunuz. Ancak sürekli sabit bir yer değil orası.

Kutsi ve Özge Özberk’in başrollerini paylaştığı dizi yeni sezonunda farklı mekanlarda da çekimler yapacak.  İstanbul Beykoz civarlarında çekilecek bazı sahnelerin dizide uzunca kullanılacağı ve 2. sezonda favori yerlerden biri olacağını öğrendik.  Kalbimdeki Deniz Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor Manzara Neresi Set Nerede? sorularına yeni gelişmelere ve çekim yapılan bölgeleri göz önüne alarak güncellemeler yapacağız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.