Kalbimdeki Deniz Yosef İnşaattan Düştü Öldü Mü Ozan Kurtuldu Mu

Kalbimdeki Deniz Yosef İnşaattan Düştü Öldü Mü Ozan Kurtuldu Mu.. Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölümde Yosef Ozan’ı okuldan almaya gidiyor. Ama ondan önce birisi Ozan’ı kendisinin alacağını öğretmene söyleyerek Ozan’ı götürüyor. Ozan tanımadığı biriyle gitmeyecektir ancak seni Yosef’e götüreceğim diyerek onu da kandırır.

Yabancı kişi Ozan’ı bir inşaata götürür. Ama neden? BU yabancı kişi kim ve Ozan’dan ya da Yosef’ten ne istiyor? Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölümünde Yosef ve bu kişi kavga ediyor. Ve birlikte inşaatın üst katından düşüyorlar. Yosef bu düşme sonucunda ölüyor mu?

Kalbimdeki Deniz dizisinde Deniz kafesinde gelen ilk siparişini yetiştirmeye çalışır. Evde Raşel’in varlığında huzursuzdur ve duygusal iniş çıkışlar yaşar. Alihan’da Ozan’ın velayetini almaya kararlıdır. Alihan bilerek mi Ozan’ı kaçırttı. Ozan’ı alan kişi Alihan’ın adamı mı?

Yosef inşaattan düştü? Kalbimdeki Deniz dizisi Ozan kurtuldu mu? Yosef ölecek mi diziden çıkacak mı? Kalbimdeki Deniz Yosef’i Temmuz Yıldız canlandırıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017