Kalbimin Sultanı Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Kampanyası

Merak ettiğiniz Kalbimin Sultanı Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Kampanyası konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çarşamba akşamları Star tv de ekrana gelen Kalbimin Sultanı dizisi giderek düşen reytingleri sonrasında ne zaman bitecek erken final mi yapacak sorusunun çok sorulmasına neden oldu. Kalbimin Sultanı Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Kampanyasını izleyiciden gelecek destek ile sizlere sunmak istiyoruz.

Sevilen dizide neden erken final geldi niçin kısa sürdü diye merak edenler için kısa bilgiler verelim. Dizilerin devam etmemesine en büyük neden dizilerin reyting alamaması. Önce aşağıya dizimizin son aldığı reyting oranlarını sonra da dizinin neden erken final yaptığını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sıra      Tarih      Reyting
11. Kalbimin Sultanı 4 Temmuz 2018 Çarşamba Reytingleri 1.83 6.34
6. Kalbimin Sultanı 27 Haziran 2018 Çarşamba Reytingleri 2.41 7.24
10. Kalbimin Sultanı 20 Haziran 2018 Çarşamba Reytingleri 2.55 6.78
30. Kalbimin Sultanı 13 Haziran 2018 Çarşamba Reytingleri 1.72 5.21

Gördüğünüz üzere dizinin reytingleri çok parlak gitmiyor. İlk haftalarda 30. sırada başlamasından belliydi zaten der gibi bazı okurlarımız. Peki neden tutmadı bu dizi? Öncelikle dizilere hayat veren gerçekliğe en yakın olmasıdır. Gerçeğe en yakın derken kostümleri de bunun içine katmak istiyorum.

Kalbimin Sultanı Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın

Osmanlı Devletini karalamak mı yoksa tarihi gerçekleri saklamak için mi diyelim ne dersek diyelim ama bir gerçek var ki tarih dizisi böyle çekilmez.. Sarayı Osmanlıyı daha kısası atalarımızı böylesine aciz ve basiretsiz göstermek, tek işleri aşk meşk kadın kız gibi göstermek yapımcıların basiretsizliğidir aslında. Güneş balçıkla sıvanmaz o yüzden ne kadar çamur atsanız faydasız..

Kalbimin Sultanı Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Kampanyası elbetteki yapmayacağız böyle bir dizi için. Sıradan kalitesiz yalan yanlış ve tarihimizi küçük düşürme amacında olan bir diziye kampanya başlatıp devam etsin diyecek halimiz yok. Hatta tam tersi biran evvel bitsin bu işkence, daha kaliteli adam akıllı diziler çekilsin istiyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalbimin Sultanı Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Kampanyası (3 Yorum)

  1. Tarihi yanlış yansıtıyor diye çok deniliyor ama dizi başlarken de gösteriliyor zaten tarihten esinlenilmiş ama gerçekle hiçbir alakası yoktur diye. Hayal ürünü olduğundan bahsediyor zaten yani. Gerçek tarihtir dese idi böyle ithamlar doğru olurdu. Normal bir hikayeymiş gibi bakılmalı. Bir varmış bir yokmuş misali. Bence güzel ve devam etmesi gereken bir dizi. Kaliteli oyuncular ve eğlenceli bir senaryo. Devam etmeli.

  2. Hayir hayir yani niye ki cok guzel bir dizi ben cok sevdim bence kaldirilmamali boyle bir diziyi kaldirmak sacmalik olur.Ben Turkmenistandan izliyorum ben bu diziyi yani turkmenistanliyim bayiliyorum bu diziye.

  3. Bizim atalarımız karı kız peşinde koştukları için mi topraklarımızı büyütebilmişler bence karı kız peşinde koşanlar belliydi buda osmanlıdan sonra kaybedilen topraklarımızdan da belli oluyor bencede bu dizi kaldırılmalı diyorum ben

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2018