Kalbimin Sultanı Dizisi Müziği Şarkısı Jenerik Fon (Gülnihal Şarkısı)

Çarşamba akşamları Star tv ekranlarında yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisinde keman ile çalan bir jenerik fon müziği var Gülnihal isimli. Seyircinin oldukça sevip beğendiği bu güzel müziği sizler için bulduk ve dinlemeniz için sitemize ekledik. Kalbimin Sultanı Dizisindeki şarkıları ve müzikleri sizler için buraya eklemeye devam edeceğiz..

Kalbimin Sultanı Dizisinde çalan jenerik fon müziği gibi bir güzel ezgi var. Kulağa o kadar güzel geliyor ki sonunda Kalbimin Sultanında çalan keman müziği şarkısı diye merak edip arayanlar oldu. Bizde sizler için bu güzel dizide çalan fon ve jenerik müzikleri de dahil olmak üzere her birini bu sayfadan ziyaretçilerimize ulaştıralım istedik.

Kalbimin Sultanı Dizisinde çalan şarkı şiir fon müziği ne varsa sizler için bu sayfada sizlerden gelen istekler doğrultusunda eklemeye devam edeceğiz. Gülnihal isimli bu güzel ezgiyi de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Birçok sahnede çalan ve Kalbimin Sultanı Dizisi son bölümde çalan güzel jenerik müziğini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kalbimin Sultanı Dizi Müziği Gülnihal şarkısı fon müziği

Kalbimin Sultanı Dizinde çalan fon Müziği “Gülnihal” – Düzenleyen Muhammed Yıldırır

Kalbimin Sultanı Dizisi Müziği Şarkısı Jenerik Fon (Gülnihal Şarkısı)nı ve daha fazlasını aşağı yorum olarak yazabilir ve sitemizden talep edebilirsiniz. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda yeni şarkılar müzikler ve Kalbimin Sultanı Dizisinin tüm jenerik fonları buraya eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2018