Kalbimin Sultanı Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi

Kalbimin Sultanı Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi… Kalbimin Sultanı dizisi bilgileri adı ve oyunları aslında geçen yazın ortaya çıkmıştı. Yeni sezonda yayınlanacak diye beklerken yaz sezonuna ertelendi ve 2018 yaz sezonunda yayınlanacaktır.  Kalbimin Sultanı dizisi bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Kalbimin Sultanı dizisi nerede çekiliyor? Kalbimin Sultanı dizisi 2018 yılının mayıs ayında yayınlanacaktır. Türk – Rus ortak yapımı olan Kalbimin Sultanı dizisinin çekim yerleri de merak konusu oldu. Star tv de yayınlanacak olan Kalbimin Sultanı dizisi Osmanlı Sarayı’nda geçecek ve romantik – komedi türünde bir dizi.

Filinta dizisinin yapımcılarından olan Burhan Özkan yapımcılığında yönetmenliğini ise Filinta’nın ünlü yönetmeni Kerem Çakıroğlu yapıyor. Star tv de yayınlanacak olan Kalbimin Sultanı dizisi oyuncuları Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Itır Esen, Engin Hepileri… Ünlü oyuncuların yer aldığı Kalbimin Sultanı dizisi Osmanlı dönemini komedi türünde anlatılacak. Seyirci de yaz döneminde böyle bir dizi ister zaten.

Dinlendirecek güldürecek bir dizi tam da bu. Kalbimin Sultanı dizisinin yabancı başrol oyuncusu olan Alexandra Nikiforova seyirciyi ilk bölümden etkileyecektir. Yabancı oluşu ve tatlı Türkçesi ile seyirciye kendini sevdirecek olan Alexandra Nikiforova ile bu dizi daha çok sevilecektir.

Kalbimin Sultanı dizisinin müzikleri de merakla bekleniyor. Romantik komedi dizilerinde eğlenceli hareketli şarkılar çalacaktır. Bu şarkıları da seyircilerle paylaşacağız. Kalbimin Sultanı dizisi nerede çekiliyor? Kalbimin Sultanı dizisi için bir plato kuruldu. Osmanlı döneminin kıyafetleri ve binaları ile o dönemin ruhunu yansıtması açısından özel bir çalışma yapıldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2018