Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Kanallar yeni sezon öncesinde oldukça hareketli günler yaşıyorlar. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak isteyen Star tv ekranlarında yeni sezonda yep yeni bir iddialı dizi daha geliyor. Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ilk olarak dizihaberi.tv de sizlerle buluşacak ve bilgileri sizlere sunacağız buradan..

Kalbimin Sultanı Dizisi Konusu Nedir?: Yeni dizi Kalbimin Sultanı Osmanlı Sarayı’nda geçecek olan bir romantik – komedi türünde bir dizi olacak. Hem eski tarihleri gözümüzde canlandırıp hemde romantik bir aşk öyküsünü izleyeceğiz. Osmanlı zamanında çekiliyor olması ayrı bir güzellik..

Kalbimin Sultanı olarak belirlendi. Filinta dizisinin yapımcılarından olan Burhan Özkan önceliğinde yola çıkan dizinin yönetmenliğini Filinta’nın ünlü yönetmeni üstlenecek. Henüz dizinin oyuncu kadrosu ve kanalı belli olmasa da trt1 ekranlarında yayınlanacağı tahmin ediliyor. Bengü Soralın adı dizi ile anılmaya başladı..

Dizi için oyuncu kadrosunu belirleme çalışmaları oyuncu seçmeleri devam ediyor. Oyuncu kadrosu için her an sürpriz bir isimle anlaşma sağlanabilir. Kalbimin Sultanı Dizisi Konusunu yukarıda açıkladık. Osmanlı zamanındaki romantizm dolu bir aşk öyküsü olarak.


Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncuları ise seçmeler devam ediyor. Trt1 ekranlarında düşünülen dizi için henüz netleşmiş bir oyuncusu bulunmuyor. Kalbimin Sultanı dizi Fragmanıda çıktığında sizlere sunacağız.. Dizi hakkındaki yorumlarınızı aşağı bekliyoruz..

Ali Ersan Duru ile Alexandra Nikiforova Kalbimin sultanı dizisinde başrolde oynayacaklar
Ali Ersan Duru ile Alexandra Nikiforova Kalbimin sultanı dizisinde başrolde oynayacaklar

Burhan Özkan‘ın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon dizisi “Kalbimin Sultanı” çok yakında çekimlere başlayacak. Osmanlı Sarayı’nda geçen ve oldukça farklı bir romantik komedi olacak olan yeni romantik komedi şeklinde olacak. Kerem Çakıroğlu’nun yönetmen dizide 1.bölümde dünyaca ünlü bir isim de supervizör olarak görev yapacak.

Daha önce Filinta için İzmit’e gelen Lost ve Prison Break dizilerinin yönetmeni Bobby Roth, “Kalbimin Sultanı”nın ilk bölümündeki dünyayı kuracak. Böylesine sansosyonel bir isimler çalışılması hem diziyi hemde ,zleyenleri mest edecek diye bekleniyor. Dizinin başrolü Mahmut karakterini canlandıracak oyuncu ise belli oldu.

Son dönemde rol aldığı reklam filmleriyle gündemde olan Ali Ersan Duru, “Kalbimin Sultanı” dizisiyle anlaştı. Ali Ersan Duru, geçmiş yıllarda Bugünün Saraylısı adlı dizide Fatih Soysal karakterini oynuyordu. Projede Anna karakteri için de Rus oyuncu Alexandra Nikiforova ile el sıkışıldı. Rus oyuncu Alexandra Nikiforova Kalbimin Sultanı dizisi Anna rolünde olacak. Dizinin cast çalışmaları devam ediyor.

YORUMLAR

  1. Kral ve ben filminin senoryasi uyarlanmış yull brynerin filmi bir de sultana vs vs vs dedirtirlerse aynisı olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.