Kalk Gidelim 18 Ağustos Mustafa Ali, Seyfettin ve Halil Öldü Mü Diziden Çıktı Mı?

Kalk Gidelim dizisinde yeni 33.bölümde oldukça hareketli dakikalar yaşanacak, 18 Ağustos Mustafa Ali, Seyfettin ve Halil Öldü Mü Diziden Çıktı Mı? Kalk Gidelim dizisi yeni bölümünde Nurcan köye dönmez ve yurtdışına gider. Mustafa Ali Nurcan’ın onu bırakıp gitmesinin ardından bunalıma girer. Heryerde onun hayalini görmeye her şeyi ona benzetmeye çalışır.

Kalk Gidelim dizisi 18 Ağustos yeni bölümünde Seyfettin ve Damat Halil plan yaparlar ve Mustafa Ali’yi bu bunalımdan çıkarmaya karar verirler. Bu planlar hayatlarına mal olabilir. Diğer taraftan Sevda ve Nuriye de Nurcan’ın dönmemesini fırsata çevirmek isterler.

Sevda ve Nuriye Meryem ve Mustafa Ali’nin arasını yapmaya çalışırlar. Eskiden küllenmiş bir aşkı canlandırmak isterler ancak bu istedikleri gibi olmayacak tabiki. Meryem de Mustafa Ali’nin acısına tuz basmak ister. Kendi yaşadığı acının aynısını onunda yaşamasını ister. Bu yüzden de köyde davul zurna çaldırtır.

Ercan’da Meryem’le yakın olmanın çarelerini arar. Şakir, Dudu’ya aldığı atı köye getirir ve Dudu ata gözü gibi bakmasını tembihler. Şakir ise Melisa’nın Canberk’le kaçmasına yardımcı olduğu sırada eşkâli belli olduğu için başının dertte olduğunu düşünüp, kendince önlemler almaya başlar. Seyfettin kurban bayramı yaklaştığından dolayı her sene olduğu gibi yine Meryem’le ortak danaya girmek için konuşmaya gider fakat bu sefer beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Kalk Gidelim 18 Ağustos bölümünde kimler ölecek

Kalk Gidelim 33. bölümde 18 Ağustos cumartesi araba kazasında kim ölecek Mustafa Ali, Seyfettin ve Halil Öldü Mü Diziden Çıktı Mı?

Kalk Gidelim dizisi 18 ağustos yeni bölümünde Seyfettin ve Halil Mustafa Ali’ye Nurcan’ı unutturmaya çalışırken başlarına işler gelir. Eğlenceli bir geceden sonra arabayla dönerken Damat Halil arabayı sürer. Seyfettin, Halil ve Mustafa Ali arabada giderken uyuyakalırlar. Araba uçurumdan aşağı yuvarlanır. Peki bu kazanın sonucunda biri ölecek mi? Halil, Seyfettin ve Mustafa Ali yaralanacak mı? Nurcan bu olanları duyup Mustafa Ali’nin yanına dönecek mi?
Kalk Gidelim halil selahattin mustafa ali öldümü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2018