Kalk Gidelim 2. Sezon Mustafa Ali, Seyfettin, Şakir Erik Dalı Oyunu Video

Kalk Gidelim 2. Sezon Erkek Oyuncular Mustafa Ali Seyfettin Şakir Erik Dalı Oyunu Video… Kalk Gidelim dizisi yeni sezona bomba gibi geliyor. Kalk Gidelim yeni sezon tanıtım fragmanında Mustafa Ali’nin oğlu Canberk evleniyor diye tahmin ediyoruz. Çünkü Mustafa Aliler’in evinde eğlence var. Ve dizinin tüm erkek oyuncuları Mustafa Ali, Seyfettin, Şakir, Samim, Halim, Tombul ve Halil Erik Dalı oyun havası eşliğinde oyun sergiliyorlar.

Erik Dalı şarkısını da dizinin güzel sesli oyuncusu Bodur seslendiriyor. Kalk Gidelim dizisi yeni sezonu 28 Temmuz cumartesi başlıyor. Cumartesi akşamlarını daha eğlenceli geçirmeye hazır olun. Yaz sezonunun yarısını olsun keyifli geçirelim yüzümüzü güldürecek bir dizi olsun değil mi ama?

Kalk Gidelim dizisi yeni sezonunda olacaklar hakkında tüyolar verelim; Mustafa Ali köydeki hayatını bırakmak zorunda kalıyor. Artık eşi Nurcan’ın baskılarına dayanamayıp İstanbul’a dönüyorlar.

Mustafa Ali’nin İstanbul’da hiçbir şeyi yoktur. Artık İstanbul’da Mustafa Ali ve Nurcan çiftini neler bekleyecek? Köyden gelen misafirler İstanbul’a ayak uydurabilecek mi? Dal Ailesi bir arada yaşamaya devam edebilecek mi? Köye gelen yabancı kimlerin hayatını etkileyecek? Gençlerin evlilik hayalleri gerçekleşecek mi? Kahkaha dolu yeni bölümlerde başka neler olacak?

Kalk Gidelim dizisi Erik dalı oyun havasına orjinal oyunları ile eğlenceli bir video klip aşağıda sizlerle.. Kalk Gidelim dizisi izleyenleri yoruma bekliyorum..

Kalk Gidelim Erik Dalı şarkısının tamamı için bu videoyu izleyebilirsiniz..

youtube.com/watch?v=5enF8B82_OM

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2018