Kalk Gidelim 3. Sezon Neler Olacak Tüyoları ve 74. Bölüm Özeti, Fragmanı

TRT 1 kanalının sevilen dizisi Kalk Gidelim 3. Sezon neler olacak gelecek bölüm hakkında tüyoları nedir ? Senaryosunu okuduğumuz Kalk Gidelim 3. sezon 74. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı. Yeni sezonda dizide neler olacak merak ediyor musunuz ?

Kalk Gidelim 3. Sezon 2019 2020

1 Haziran Cumartesi akşamı 73. bölümü ile sezon finali yapan diziden sevindirici haber geldi. 74. bölüm fragmanının yayınlanması ile 3. sezon ne zaman başlayacak belli oldu. Kalk Gidelim 3. sezon ne zaman başlayacak merak ediyor musunuz? Dizi 2019-2020 yayınlarına 1 Eylül itibari ile yine aynı kanalı olan TRT 1’de başlayacak. Biraz da sizlere dizinin senaryosundan bahsetmek istiyorum. Kötü biten dizide 2. sezon finalinde Hacı Hüseyin Dal ile ailesinin konaktan ayrılışını izlemiştik. Hüzne hüzün katan bu sahne bir çok kişiyi göz yaşlarına boğmuştu.

Kalk Gidelim 3. Sezon Neler Olacak Tüyoları ve 74. Bölüm Özeti, Fragmanı

Kalk Gidelim 3. Sezonda neler olacak ?

Dizi tatile girdi ancak çekimleri hızla devam ediyor. Hatta Kalk Gidelim yeni sezon fragmanı bile yayınlandı. Konumuzun sonunda Kalk Gidelim 74. bölüm fragmanını bulabilirsiniz. Gelecek sezonda bizi bekleyen haberler arasında kötü ayrılıkların ortadan kalkması olacak. Dizinin çıkmaz bir senaryoya dönüşmesi üzerine evden ayrılan Hacı Hüseyin Dal konağa geri dönecek. Temennisi ise hayattaki çocuklarını bir çatı altına toplayıp ilk bölümlerdeki özlenen mutluluğu takipçilerine tekrar yaşatmak olacak. Özellikle torunu sayesinde hayata tekrar bağlanacaktır.

Kalk Gidelim 3. Sezonda neler olacak

Kalk Gidelim 3. sezon 74. Bölüm Fragmanı

Konumuzun sonunda gelecek bölümün fragmanına erişebilirsiniz. Seyfettin ve Mustafa Ali babalarından kalan evi kaybetmemek için var güçleri ile saldıracaklar. Ancak bataklıkta gibi çabaladıkça saplanmaya devam edecekler. Dal sülalesi arza göre fiyat yükseltmektedirler. Evin durumu artık tüm köy tarafından bilinmeye başlar. Durumu duyan köylüler ile birlik olan Meryem ve Sefer yardımcı olmaya çalışır. Ancak bütçe çok fazladır ve bulması kolay değildir. Şakir de bir yandan evi alabilmek için kendi yöntemleri ile para bulmaya çalışmaktadır. Seyfettin ve Mustafa, Nusrettin ve Celil’i ikna edemez. Ne deseler de Nusrettin ve Celil dinlemez bile. Bir kulağından girdiği gibi diğerinden çıkmaktadır. Bu durumda Kalk Gidelim 3. Sezon 74. Bölüm neler olacak fragmanı bize ciddi bilgiler vermektedir.

Kalk Gidelim 74. Bölüm Fragmanı

Dede çok üzgündür. Evin elinden gideceğine inanmıştır. Durumu fark eden torunlar Samim, Halim ve Canberk bir çıkış yol aramaya karar verir. Ancak sadece torunlar değil tüm köylü dahil evin yavaş yavaş elden gittiğini izlemek ve ağlamaktan öte geçemezler. Kalk Gidelim yeni sezonda neler olacak devam ediyorum. Doğup büyüdükleri her zor günlerinde sığındıkları baba evleri için kimsenin elinden bir şey gelmemektedir. Dizinin kadınları Sevda, Nurcan, Hatice ve Nuriye de gelip biz de varız der. Kim ne yaparsa yapsın Hacı Hüseyin’in göz ağrısı evleri elden gidiyor. Nusrettin ve Celil ile kim konuşsa da inatlarından vazgeçmezler. Kalk Gidelim 3. Sezon Neler Olacak Tüyoları ve 74. Bölüm Özeti, Fragmanı başlıklı konumuz için sizin yorum ve görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Arabasını satan Canberk’in videosu bu yaz unutulmayacak en güzel anı oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2019