Kalk Gidelim 37. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 15 Eylül Cumartesi

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve cumartesi akşamlarının neşesi haline gelen Kalk Gidelim 37. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 15 Eylül günü kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bölümlerdeki gelişmeleri sitemizde sizlere aktarmaya devam ederken yeni sezon ile birlikte dizimizin reytinglerinde bir değişiklik olacak mı ilerleyen haftalarda göreceğiz.

Kalk gidelim 37. bölümde Mustafa Ali oğlunu evlendirmek için düğün hazırlıklarına başlarken Nurcan ise düğünü bir tarafa bırakmış Hacı Hüseyin’le farklı bir konuyu konuşmaktadır Bu sırada Hatice Sevda ve Nuriye’nin neler konuşulduğunu oldukça merak etmiştir.

Trt1 Kalk Gidelim 37. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 15 Eylül Cumartesi

Meryem’le Mustafa Ali’nin arasını yapma hususunda mı görüşüyorlar yoksa farklı bir konuda mı iyice meraklanırlar.. Hacı Hüseyin’in vermiş olduğu Emir’le dünürlere gelinin gıyabında vaat edilen bütün altınlar ve takılar takılırken Mustafa Ali’den Seyfettin ve halledin yerine de bilezik almasını istemişlerdir. düğün masrafları ve takılar derken Mustafa Ali’nin elinde avucunda para pul kalmaz ne varsa düğünün masrafları için  tüketmiş olur.

Kalk Gidelim 37. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 15 Eylül Trt1

Aslında Mustafa Ali’nin çok daha başka büyük bir derdi vardır. Nurcanın ayrı eve çıkmak istemesini babasına nasıl söyleyeceğini bir türlü bilemez. Ve bu konuda Seyfettin’den yardım ister, babasına birlikte söyleyip tepkisini azaltmak için, elbette bu durumu hoş karşılanmayacaktır babası. Seyfettin Bu yüzden Mustafa Aliye yardım etmez.

Nurcan ayrı eve çıkmak istemesi evde herkesi hareketlendirmeye yetecektir. Meryem’in adı Ercan’la çıkınca Bu iftirayı bertaraf etmek isteyen ve bunun için plan yapan Meryem’in kazdığı kuyuya kendisi düşmüştür. Efe kebapçıların yapmış olduğu düğünde bayram ederken boşboğazlığından ondan dolayı acı bir tecrübe ile burun buruna gelir ve bu boş boğazlığını çok pahalı bir şekilde ödemek zorunda kalır.

Şakir lahmacun sevdasından dolayı başına olmadık haller gelirken diğer yandan da Duduya kendisini affettirmeye çalışmaktadır. Dudu ve Şakir geri adım atmadıkları için devriye Halim ve Badegül gider. Bade Gülün Duduya verdiği akıl sonunda başlarına bambaşka bir olayın gelmesine sebep olur bu olayın sonunda ise Şakir’in vereceği tepki Dudu tarafından çok merak edilir.

Sevilen dizi Kalk Gidelim 37. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 15 Eylül Cumartesi kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Bizde sizlere yeni bölümün özetini vermeye çalıştık. Fragman yenilenince ekleyeceğiz buraya. Hepinize iyi seyirler diliyoruz..

Kalk Gidelim 37. Bölüm Fragmanı 15 Eylül Cumartesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018