Kalk Gidelim 4. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Aralık Nurcan İflas Ettiğini Öğrendi

Kalk Gidelim 4. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Aralık…  Kalk Gidelim yeni bölümünde Hacı Hüseyin’de Mustafa Ali’nin iflas haberini duymuştur. Mustafa Ali ise Nurcan’ı biraz daha köyde kalmaya ikna etmeye çalışır. Seyfettin de Mustafa Ali’nin durumunu bildiği için aldığı borç parayı da kasaya koyar.

Meryem de bir şeylerden şüphelenir ve Seyfettin’e sorar. Seyfettin Mustafa Ali’nin iflas ettiğini söylemez ve onu aksine inandırmaya çalışır. Meryem de bu işin gerçeğini öğrenmek için çabalar. Seyfettin’den destek ister Mustafa Ali. Birlikte ahırları ve tarlaları gezerler. Seyfettin yıllarca bu işlerle uğraşmış ve bu işleri büyütmüştü.

Mustafa Ali hesap yapar ve ailenin kazancının iyi olduğunu düşünür.Seyfettin Mustafa Ali’nin hak iddaa etmesinden çekinir. Çünkü yıllarca sadece o emek harcamıştır bu tarla ahır işleriyle. Mustafa Ali’de her şeyi babasına anlatır ve onunla yüzleşir.

Mustafa Ali iflas haberini Canberk ve Duru’ya söylemeye karar verir. Meryem de tüm gerçekleri öğrenir ve bu durumu Nurcan’a söylemeye karar verir. Kalk Gidelim dizisi 4. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaştık.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.