Kalk Gidelim 71. Bölüm Fragmanı Özeti Neler Olacak? Nehir Köyden Ayrılacak mı?

Trt 1 kanalının klasik eğlence dizilerinden Kalk Gidelim 71. bölüm özeti neler olacak senaryoda neler var inceledik. Kalk Gidelim Nehir Köyden Ayrılacak mı merak edilen en önemli soru olacak. Gelin birlikte Kalk Gidelim 71. bölüm tüyolarına bakalım.

Her Cumartesi yayınlanan dizinin 71. bölüm fragmanının yayınlanması ile Nehir köyden ayrılacak mı sorusu akıllara takıldı. Senaryoya göre inceleme yaptığımızda Nehir’in köyden kısa bir süreliğine ayrılacağı doğru. Ercan altın bulma hayallerini bir adım daha ilerletecek ve gömü bulma çalışmalarını hızlandıracak. Şakir Ercan’ın yaptıklarına anlam veremez iken Nehir’in köyü terk etme nedeni ise tamamen psikolojik olacak. Köyde gezen aşk dedikoduları onu bulunduğu ortamdan uzaklaştırmaya yetecek.

Kalk Gidelim Nehir Köyden Ayrıldı mı

Kalk Gidelim 71. bölüm özeti ve tüyosu içerisinde evliliklerini kurtarmak için psikolağa gidip terapi almaya başlayacaklar. Kalk Gidelim 71. bölüm fragmanı izle  videosunu yayınladık.

Kalk Gidelim 70. Bölüm Özeti neler olmuştu hatırlayalım.

Seyfettin, damat Halil ve Mustafa Ali, Meryem’in gerçek ailesini bulmaya karar verdi. Aynı zamanda Meryem’in üvey olduğunu ortaya çıkardıkları için ondan özür dilediler. Meryem ise af etmek için acaba nasıl bir şey istesem diye düşünür. Hem kendisini mutlu edece hem de bu üç kafadara büyük ders olması için aklına çok sinsi fikir gelir. Köyün tam ortasına Meryem’in heykelini dikmelerini istedi. Önce yapamayız deseler de sonra yapmaya karar verdiler. TRT kanalının eğlenceli dizisi Kalk Gidelim 71. bölüm konusu ise Nehir’in köyden ayrılması olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019