Kalk Gidelim Canberk Kimdir? Gerçek adı bilgileri instagramı (Onur Seyit Yaran)

Kalk Gidelim Canberk Kimdir? Gerçek adı bilgileri instagramı hakkında yeni bilgileri sizlere aktaracağız.. Badegülün gidişi ile çok üzülen ve ardından motor ile giden Kalk Gidelim Canberk in kim olduğu merak konusu oldu. Bizde sizler için biraz araştırma yaparak Canberk karakteri hakkında bilgiler sunalım istedik..

Kalk Gidelim dizisi Canberk rolü karakteri Kimdir? Gerçek adı soyadı nedir bilgileri instagramı sosyal medyadaki hesapları boyu yaşı kilosu sevgilisi var mı tüm bu sorulara yanıt vereceğiz. Canberk in gerçek adı Onur Seyit Yaran dır..

Onur Seyit Yaran kimdir, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan yakışıklı oyuncu Emrah Yıldız’ın menajerliğini yapmış olduğu ajansta çalışmakta ve farklı projelerde yer almaktadır.  Onur Seyit Yaran, 2016 yılında düzenlenmiş olan Best Model of the Turkey ve Best Model of the World yarışmalarında birinci olarak adından söz ettirmiştir..

Onur Seyit Yaran Haliç Üniversitesi Spor Akademisi bölümünde 4. sınıf öğrencisi olmakla birlikte okul ve set hayatını birlikte götürmeye çalışmaktadır. Okul da olduğu için dizideki rolü oldukça az olmasına rağmen özellikle Badegül ile ilgili sahneleri ile merak edilmektedir. Badegül ile Canberk arasında neler olacak zamanla izleyip göreceğiz. Kalk Gidelim Canberk sevgilisi var mı araştırdığımızda bulamadık..

Onur Seyit Yaran İngilizce ve Almanca dillerini iyi derecede bilmektedir. Kalk Gidelim Canberk rolündeki oyuncumuz Fitness ile ilgilenen Onur Seyit Yaran milli bir satranç oyuncusu olup 8 yıl kadar lisanslı futbol oynamıştır. Kalk Gidelim Canberk rolünü başarı ile canlandırmaya devam etmektedir. Sizde oyuncumuz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=7SyTvSX4-ko

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2018