Kalk Gidelim Cennet Kimdir? Hakkında Bilgiler Gerçek Adı (Bengi Ceren Uluğ)

Cumartesi akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisinde oynayan Cennet rolündeki kız Kimdir? Kalk Gidelim Cennet Hakkında Bilgiler Kalk Gidelim dizisi Cennetin Gerçek Adı nedir nereli kaç yaşında boyu posu kilosu memleketi nerli derken instagram adresi var mı gibi sorulara da burada yanıt vereceğiz.

 

Öncelikle hemen belirtelim ki Kalk Gidelim Cennet karakterini oynayan güzel oyuncunun gerçek adı (Bengi Ceren Uluğ) dur.. Kalk Gidelim Cennet Samimin kız arkadaşı olup güzelliği ile dizide en çok adından söz ettiren kızlardan birisidir. Güzel olduğu için Kalk Gidelim Cennetin İzmirli olduğunu birçok kişi doğru tahmin etmiştir.

Kalk Gidelim Cennet karakterindeki Bengi Ceren Uluğun memleketi İzmirin Karşıyaka ilçesidir. İzmirde bir cast ajansına bağlı olarak çeşitli işler için rol alan Bengi Ceren Uluğ son olarak Trt1 de cumartesi akşamları merakla izlenen ve son haftalarda reytingleri artmaya başlayan Kalk Gidelim isimli dizide Cennet karakterine hayat vermektedir.

Bengi Ceren Uluğ Kalk Gidelim dizisindeki Cennetin popülerliği kadar sosyal medyada da oldukça önemli bir isim haline gelmiştir. İnstagram üzerinden sürekli yeni resimlerini paylaşan Bengi Ceren Uluğ instagram hesabını merak edenler için buraya yazmak istiyoruz. Merak edenler için adres: https://www.instagram.com/bengicereen

Bunu Görmelisin!  Yemin Dizisi Cemre Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Yemin'de Emire Aşık Kız)

Kalk Gidelim Cennet Kimdir? Hakkında Bilgiler Gerçek Adı (Bengi Ceren Uluğ) hakkında bilgileri sunmaya ve sizlere aktarmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. İkinci yeni sezonu ile Trt1 ekranlarında devam edecek olan Kalk Gidelim dizisindeki Cennet hakkındaki yazacaklarımız şimdilik bu kadar..

Kalk Gidelim Cennet (Bengi Ceren Uluğ) Resimleri Fotoğrafları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2018