Kalk Gidelim Dizi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Trt1’de?

Sevilerek izlenen Kalk Gidelim Dizi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Trt1’de? bu soruyu sizler için araştırdık. TRT 1 ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan ve oldukça sevilerek izlenen kalk gidelim dizisi hangi günlerde tekrar ediliyor, TRT 1’deki yayın akışına göre yeniden ekrana geldiği gün ve saatler ne zaman kalk gidelim dizisinin tekrarları hangi günlerde yayınlanıyor konusunda sizlere bilgi vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

TRT 1 ekranları için staff filmin yaptığı Kalk gidelim dizisinin oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Emin Gürsoy, Erkan Sever ve Beyazıt Gülercan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi her hafta cumartesi günleri saat 20.00 da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor ve oldukça ciddi oranda reytingler almaya devam ediyor. Cumartesi akşamları yayınlanan diziyi izleyemeyen ya da kaçıranlar için veya tekrar izlemek isteyenler için hangi günlerde tekrar ettiğini ve yeniden yayınlandığını yazmak istiyoruz.

Kalk Gidelim tekrarı hangi gün saat kaçta trt1Kalk Gidelim Dizisinin Tekrarları hangi günler yayınlanıyor Saat Kaçta Trt1’de?

TRT 1 ekranlarında cumartesi yayınlanan dizinin çok fazla tekrarı yayınlanmıyor. Kalk gidelim dizisi sadece pazar günleri saat 13.35 ve 02.40 da yeniden izleyiciyle buluşuyor. Bu sezon TRT 1 deki dizilerin sayısı fazla olduğu için dizi tekrarları da oldukça kısıtlı sayıda verilebiliyor. Bu yüzden kalk gidelim dizisinin de tekrarı ancak haftada 2 defa yayınlanıyor. İşte merak edenler için kalk gidelim dizisinin tekrar günleri ve saatleri:

Kalk Gidelim Yeni Bölüm Cumartesi 20.00
Kalk Gidelim Tekrarı Pazar 13.35
Kalk Gidelim Tekrarı Pazar 02.40

Kalk Gidelim dizisi tekrar bölümleri ne zaman saat kaçtaKalk Gidelim Dizisinin Tekrar bölümlerini izlemek için hoş geldiniz:

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşam 20 00 da ekrana gelen kalk gidelim dizisinin tekrarlarını pazar günü izleyebilirsiniz. Ancak televizyondan izleyemeyenler için internet üzerinden sayfamızda sizlere sunulacağını duyurmak istiyoruz. TRT 1 ekranlarında kalk gidelim dizisinin yeni bölümünü izleyemeyenler diziden hemen sonra dizihaberi.tv sitemizden dizinin yeni bölüm tekrarını izleyebilirler. İşte kalk gidelim dizisi son haftanın tekrarı yeniden sizlerle:

Kalk Gidelim Yeni Bölüm Cumartesi 20.00
Kalk Gidelim Tekrarı Pazar 13.35
Kalk Gidelim Tekrarı Pazar 02.40

Kalk Gidelim Dizisinin tekrarını izlediniz. Şimdide Kalk Gidelim Dizisinin sonraki bölümünün tanıtım fragmanını sizlere sunmak istiyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalk Gidelim Dizi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Trt1’de? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2018