Kalk Gidelim Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek? (Trt 1)

Trt1 ekranlarında devam eden ve cumartesi akşamlarına renk katan dizilerden birisi olan Kalk Gidelim dizisi oldukça renkli bir dizi. Trt epeydir böyle bir diziye hasretti ve sonunda kavuştu. Her ne kadar reytingleri biraz düşük olsa da zamanla daha da artacağını ve kendisine ilk 10 sırada yer bulacağını düşünüyoruz, zaten haftalar geçtikçe sıralaması artıyor.

Peki gelelim Kalk Gidelim Dizisi Kaç Bölüm Sürecek sorusuna.. Dizi aslında oldukça güzel ve seviyeli bir dizi. Ancak son dönemde diziler ile kanallar arasındaki anlaşmalar genelde ilk 15 bölümden sonra başlıyor. Eğer dizi ilk 15 bölüme kadar gelirde reytinglerde kendisini gösterirse sözleşmeleri uzatılıyor ve ilk önce 30. bölüme sonra da 50. bölüme kadar uzatılabiliyor. Elbette burada önemli olan kanalın kar ediyor olması ve reytinglerde dizinin iyi gitmesi.

Bir diğer soru da Kalk Gidelim Dizisi Ne zaman Bitecek final yapacak? Elbette bu soruyu bilmek çok zor ancak hemen şunu açık yüreklilikle söyleyelim ki bazı dizilerin ömrü kısa bazılarının uzun oluyor. Geçtiğimiz sezonlarda Trt1 de yayınlanan diziler düşük reytingler alsa bile yayınlanmaya ekrana gelmeye devam ediyorlardı. Çünkü Trt1 sadece reytinge bakmıyor diziyi bitirmek için özel bir neden olarak sunmuyor reyting oranlarını..

Dizinin ilk 15. bölümü bittikten sonra kesin olarak kaç bölüm devam edeceğini öngörebiliriz, ancak şimdilik bizim tahminimiz dizi en az sezon sonuna kadar devam edecektir ki o da yaklaşık 32 – 33 bölüme denk geliyor. Yani Kalk Gidelim Dizisi Kaç Bölüm Sürecek derken en az 30 bölüm diyebiliriz ama az önce bahsettiğimiz gibi çok düşük reytingler alır ve erken final yapmak zorunda kalırsa bilemiyoruz ama normal şartlarda sezon sonuna kadar devam edecek ve 30 bölüm garanti çekilecek.

İşte Kalk gidelim dizisinin aldığı reyting oranları. Not Kalk Gidelim reytingleri sürekli güncellenecektir..

Peki sizler diziyi nasıl buldunuz? Kalk Gidelim Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne zaman Bitecek? sorusuna sizlerde yorum ve görüşlerinizle yanıt verebilir ve diğer ziyaretçilerimizle bu konuda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.. Dizimizin son reyting oranlarını sizlere buradan güncel olarak sunacağız..

YORUMLAR

  1. Kalk gidelim dizisi MUHTEŞEM olmuş yıllardır böyle güzel bir dizi çevrilmedi .Müthiş zevk alarak seyrediyoruz.Gönül istiyor ki bu dizi hiç bitmesin lütfen devam etsinler.Oyuncular MUHTEŞEM oynamışlar herkes çok başarılı.Bilhassa erik deli klibi müthiş güzel olmuş.Çok etkileyici.Ben bu diziye emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

  2. Dizi cok guzel herhafta heyecanla bekliyoruz severek izliyoruz cok sicak dogal insanlari anlatiyorrr

  3. devam etsin çok güzel dizi süper

  4. bitsin bune her cumartesi bu filim var bıktım

  5. en güzel oyuncu kadrosuna sahip dizi Ayça varlıer ,ufuk özkan ,ece aydemir ,sena çakır,erkan sever ,alper saylık ve daha doğrusu tüm kadro muhtesem onur seyiy yaran da gitmeyeydi iyiydi bu dizi sonsuza kadar süsün inşallah amin

  6. Çekildiği yere gittim çok güzel ortam güzel dizi.muğla yeşilyurt köyü. Oyuncular çok iyi insanlar ortam güzel. Çok yoruluyorlar arkadaşlar inanın. Meslek yorucu

  7. Çekildiği yere gittim çok güzel ortam güzel dizi.muğla yeşilyurt köyü. Oyuncular çok iyi insanlar ortam güzel. Çok yoruluyorlar arkadaşlar inanın. Meslek yorucu

  8. Bu Dizi Çok güzel Çekildiği Yer ve Gösterilen Köyde Aile hayatı Eski Büyük Aile Örneğini Gösteriyor Bu Tür Ailelerde Ki Huzur Ve mutluluk Seyircilere Haz Veriyor.Bu Tür Diziler İnsanı Eskilere Götürüyor.Cok Uzun olmasını Arzu Ediyoruz.

  9. Saten şuanda 29kadar çıktı geri kalanı temmuzda cıkcak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.