Kalk Gidelim Dizisi Reytingleri Nasıl Beğenildi Mi Tuttu Mu Yorumları

199 yorum
803 izlendi

Kalk Gidelim Dizisi Reytingleri Nasıl? Kalk Gidelim dizisi 18 Kasım cumartesi akşamı Trt1 ekranlarında başladı. Dizinin ardından seyirci yorumları merak edilir. Ve bu dizi tuttu mu? Reytinglerde nasıl bir sıralama aldı? Sizlerle paylaşmak istedik.

Kalk Gidelim dizisinin konusu; Mustafa Ali yıllar önce ailesini ve yaşadığı köyü terkedip gitmiştir. İstanbulda işleri de rast giden ve başarılı olan Mustafa Ali lüks bir hayatın içinde yaşar. Ailesi de bu hayatın içinde büyür ve gelişir. Ama Mustafa Ali’nin işleri kötü gitmeye başlar.

Mustafa Ali iflas eder ve ailesine de bir şey demeden tüm eşyaları toplayıp arabayla köye doğru yola çıkarlar. Aİlesi tatile gittiğini sanırken aslında köyde yaşamaya gittiklerinden habersizdir. Mustafa Ali’nin eşi ve çocukları evden ayrılma gününü sabırsızlıkla beklerken kötü haberi alırlar.

Bundan sonra köy hayatı ile mücadeleleri ve komik sahneleri izleyeceğiz dizide. Kalk Gidelim dizisinin hikayesi daha önceki dizilerde anlatılmayan tarzdan. Bu yüzden reytinglerde ayrı bir yer alabilir. Kalk Gidelim dizisinin reytinglerini sizlerle paylaşacağız. Kalk Gidelim dizisi izleyici yorumlarını da aşağı yazabilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisi Ab reytingleri

Kalk Gidelim dizisiTotal reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2017